2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

kızlar merhaba morelım cok bozuk bugun 18. Gunum yıne leke pembe kahverengı sekılde kaldı Afedersın sumuk gbı bıse de vardı neden oluyo bu aceba Morelım cok bozuldu ya
Benimde geçen hafta oldu doktor normal dedi doktoruna söyle ama kafaya takıp moralini bozma canım

kızlar merhaba morelım cok bozuk bugun 18. Gunum yıne leke pembe kahverengı sekılde kaldı Afedersın sumuk gbı bıse de vardı neden oluyo bu aceba Morelım cok bozuldu ya
Canım ben yaşamadım ama normal yolla hamile kalan bir arkadaşımın böyle aralıklarla kanaması oldu. Progesteron kullanarak atlattı şükür şuan 34 haftalık doğurmak üzere. Korkma yani her şeyin çaresi var. Doktorunla konuş belki ilaç dozunu artırır. Progesteron değerine bakarlar.

Tek mi koyuldu benim tek koyuldu 12. Gün 712 14. Gün 2336 çıktı kese tek görüldü
Benim de sizin degerlere cok yakin. 2 embriyo transfer olmustu. 11.gun 828, 13.gun 2050 idi. Bu durumda bende de tek embriyo tutmus olabilir gibi geldi. Yarin saat 10.50 de kese randevum var. Heyecanliyim azicik ama sanki hic hamile değilmişim gibi. Hic ama hicbir sey hissetmiyorum. Sifir belirti.

Çift embriyoysa sizin ikiz olabilir çünkü ikizlik betahcg bazen uyumlu olmuyor benim yüksek olunca şaşırdık eşimle hatta ama tek transfer olmuştu benim o yüzden tek

Miktarı ne kadar? Rengi koyu mu canım? Bugün benim de koyu kahverengi nokta şeklinde oldu. Üç kez ama leblebi kadar. Kasıklarım da hareketli anlamlandiramiyorum. Endişeleniyorum yine de niye olur ki diye. Kese randevusu yarın

Benımde oyle
benımde ıyle kasıklarım cok ageıyo bugun batıyo resmen cok korkuyorm

Sraspirini doktor veriyor bu size kanama yapıyorsa neden veriyor kullanın diye

Ne kullandı canım ıgnemı kullandı 50 lik

Sabah lekelenme yaşadım miktarı fazla olunca kontrole gittik kese yapısı bozulmaya başlamis. Kendimi toparlayamiyorum. Perşembe herşey netleşecek merry06 beni listeden silmen an meselesi
Canım ya hayır umarım öyle birşey olmayacak inanamak istemiyorum. Umarım perşembe herşeyin normal olduğunu öğrenirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…