2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Raporun varmı yoksa aile hekimin uzman olarakmı geciyor. Bu ikisi varsa yazılıyor çünk aile hekiminde
merhabalar bende ilaçlarımı aile hekimine yazdırmak istiyorum… hem rapor hem de aile hekiminin uzman olması mı gerekıyor.. benm raporum yok aile hekimim uzmansa yazabilir mi bu ilaçları..

Kızlar benim belim acayip ağrıyor sanki karnımda biri ara sıra balon şişirip havasını alıyor gibi karnımda kasılmalar oluyor 2 sabahtır tok hissi ile uyanıyorum zar zor bisiler atıyorum ağzıma ama acıktığımda da tam bir tazmanya canavarı oluyorum. Yürüyüs yaparken sık sık oturma isteğim başladı daha 5 haftalığım bu kadar yoğun hisler başlayacağını hiç tahmin etmemiştim

Ben geceden beri ölüyorum mide bulantısından ilacımı içebilmek için 1 tane muzu zor yedim ilk kez böyle oldum

Ah maşallah ne güzel haberler bunlar allahım sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin insallah bizlerde güzel sonuçlar alalım inşallah

Merhaba Transferden bir kaç gün önce eczaneden rastgele(ismini yanlış hatırladığım için) folbiol almıştım . Transfer öncesi 4 sonrası ise 5gün kullandım . Bugün internette karşıma 5mg folik asitin yüksek dozajdan dolayı ihtiyacı olmayanlar için riskli olduğu bilgisi çıktı. Hatta otizmle ilişkilendiren çalışmalar varmış. Çok korktum kendime kızdım ve üzüldüm . Bıraktım hemen ilacı . Bir sorun olur mu sizce Bilgisi olan var mı?

merhabalar bende ilaçlarımı aile hekimine yazdırmak istiyorum… hem rapor hem de aile hekiminin uzman olması mı gerekıyor.. benm raporum yok aile hekimim uzmansa yazabilir mi bu ilaçları..
Uzmansa rapor olmasada yazabiliyorlar diye biliyorum ama yalnışta yönlendirmek istemem bi aile hekimine danış istersen yazabilirse söylüyor zaten o

ben de yarın kan testi vericem canım inşallah güzel ilerleriz haberini bekliyorum merakla

Raporun varmı yoksa aile hekimin uzman olarakmı geciyor. Bu ikisi varsa yazılıyor çünk aile hekiminde
Valla bilmiyorum ama hepsini aile hekimi yazdı bana raporum yok normal doktorum yazdı bende gidip aile hekimine yazdırdım hatta başka iğnelerde var onlarıda karşıladı sigorta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…