2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Valla bilmiyorum ama hepsini aile hekimi yazdı bana raporum yok normal doktorum yazdı bende gidip aile hekimine yazdırdım hatta başka iğnelerde var onlarıda karşıladı sigorta
Olabilir bazı aile hekimleri yazabiliyor bazıları yazamıyor. Bende yeni değiştirdüm aile hekimimi eskisi yazmıyordur şimdi yeni olan yazcakmı bilmiyorum inşallah raporsyzda olsa yazar benimkide

Görüştüm bende hemsiremle aspirinden olur normal dedi bugün içcme yarın devam etmezse içcmeye devam et dedi
Evet canım kanımız çok sulandığı için ilaçlarla bazen olabiliyor böyle şeyler. Devamı gelmesin inşallah hiçbirimizin 🤲🏻

Pıhtı geldimi bende kucuk bı pıhtı geldi o yüzden korkuttu ama çcok kısa sürdü pembe cıvık kanamaydi
Pihti olduguna emin misiniz? Progestan fitilin parcalari olabilir belki. Bana doktor endiselenme, yogun bir kanama olursa bizi ara demisti. Herhangi bir ilacimi da kesmemisti.

Merhaba Transferden bir kaç gün önce eczaneden rastgele(ismini yanlış hatırladığım için) folbiol almıştım . Transfer öncesi 4 sonrası ise 5gün kullandım . Bugün internette karşıma 5mg folik asitin yüksek dozajdan dolayı ihtiyacı olmayanlar için riskli olduğu bilgisi çıktı. Hatta otizmle ilişkilendiren çalışmalar varmış. Çok korktum kendime kızdım ve üzüldüm . Bıraktım hemen ilacı . Bir sorun olur mu sizce Bilgisi olan var mı?
Benim doktorum verdi kullanıyorum, Allah korusun ya öf

Merhaba Transferden bir kaç gün önce eczaneden rastgele(ismini yanlış hatırladığım için) folbiol almıştım . Transfer öncesi 4 sonrası ise 5gün kullandım . Bugün internette karşıma 5mg folik asitin yüksek dozajdan dolayı ihtiyacı olmayanlar için riskli olduğu bilgisi çıktı. Hatta otizmle ilişkilendiren çalışmalar varmış. Çok korktum kendime kızdım ve üzüldüm . Bıraktım hemen ilacı . Bir sorun olur mu sizce Bilgisi olan var mı?
Merhaba, doktorum bana da folbiol verdi fakat, yarım almamı önerdi. Bende yarım kullanıyorum. 10 günde büyük bir sıkıntıya yol açmaz. Zaten otizm gibi hastalıkların tek sebebi de folik asit fazlalığı değildir. Stres yapmayın🥰

Merhaba benimde transferimin 4. Günü bende belirti arıyorum 🤭🤭
Benim de 5.günü. Ben de hep belirti arıyorum ilk günden beri. Benim sadece 2 gün kahverengi lekelenmem oldu şimdi de çok hafif kasıklara ağrı giriyor arada. Bir de göğüsler fena yürüken bile acıyorlar. Başka da bir şey yok. Bel ağrısı vs. Ama diğer saydıklarım ilaçların yan etkisi de olabilir tabi 😅

Merhaba, doktorum bana da folbiol verdi fakat, yarım almamı önerdi. Bende yarım kullanıyorum. 10 günde büyük bir sıkıntıya yol açmaz. Zaten otizm gibi hastalıkların tek sebebi de folik asit fazlalığı değildir. Stres yapmayın🥰
Çok teşekkürler ☺️ Bunu duymak iyi geldi. Daha önceden de kullanan çok olmuş zaten . Burada kimseyi telaşla da sürüklemiş olmayım 😍

Benim de 5.günü. Ben de hep belirti arıyorum ilk günden beri. Benim sadece 2 gün kahverengi lekelenmem oldu şimdi de çok hafif kasıklara ağrı giriyor arada. Bir de göğüsler fena yürüken bile acıyorlar. Başka da bir şey yok. Bel ağrısı vs. Ama diğer saydıklarım ilaçların yan etkisi de olabilir tabi 😅
Ama lekelenmen olmuş canım yerleşme kalmamasıdır. 😊 ağrıların ne zaman başladı
Benim dünden beri kasiklarimda hafif bi ağrı var ama psikolojikte olabilir tabiki 😊

Olabilir bazı aile hekimleri yazabiliyor bazıları yazamıyor. Bende yeni değiştirdüm aile hekimimi eskisi yazmıyordur şimdi yeni olan yazcakmı bilmiyorum inşallah raporsyzda olsa yazar benimkide
Bence endişe etmeyin yazarlar çünki doktorum ilaçları aile hekimimizden yazdırın demişti

Kizlar geceden sonra tekrar leke. gelmedi pazar okdgu içcin doktorumda ulaşamadım böyle kısa az olması yerleşme kanaması falan olabilir mi pıhtı vardı o biraz endişelendirdi ama bazı yerlerde böyle olabilecgi yazıyor
Canım bende 8. Gunum ve 13. Gunumde oldu Leke Pembemsı kahverengı gbı corasprını 3-4 gun bırakmam soylendı.

X