2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar ben bugün transfer oldum. Bugün niyetli değilim, bundan sonra oruca devam etsem süreç olumsuz etkilenir mi acaba
Hap kullanıyormusun canım?
İğneler oruc bozmuyor Ama Eger duzenlı bı ılac saatın var ise bence bu surecte tutma Su tuketımı ve dogru beslenme onemlı

Nasılsınızzz Hamişler Su tüketimini unutmayınnn

Merhaba arkadaşlar ben bugün transfer oldum. Bugün niyetli değilim, bundan sonra oruca devam etsem süreç olumsuz etkilenir mi acaba
merhabalar, ben transfere kadar oruc tuttum transfer günü ve sonrasında tutmamaya başladım yogun ilaç listem var iftarla sahur arasına sıkıştıramam bazı ilaçların saati var ve doktorum bol su önerdi..

Ama lekelenmen olmuş canım yerleşme kalmamasıdır. ağrıların ne zaman başladı
Benim dünden beri kasiklarimda hafif bi ağrı var ama psikolojikte olabilir tabiki
Ama daha i ikinci gün oldu canım ben onu transfer sırasındaki müdahaleye yordum. Valla ben de aynı senin gibi düşünüyorum psikolojik olabilir çünkü öyle bele vuran bariz bir ağrım yok. Çok arada hafif. Hatta bebişlerin konduğu sağ kasığımda. Diyorum ki herhalde orda olduklarını bildiğim için

Benim oturunca oluyor böyle adet sızısı olur ya onun gibi ama yalancı bu ağrılar bizimle oynuyor kanama erken olmuş evet işlemden kaynaklı olabilir bu arada hiç belirti olmadan hamile kalanlar da var tabiki

Canım rahme çizik nasıl oluyor, anastezili mi ?
Bir de bu çizik ücreti ne kadar tuttu ?

Sağlıcakla kucağına al bebisini bu arada insallah
Canım benimde
Ah maşallah ne güzel haberler bunlar allahım sağlıcakla kucağınıza almayı da nasip etsin insallah bizlerde güzel sonuçlar alalım inşallah
Çok teşekkür ederim canım Aminnn inşallah. Allahım hepimizin kucaklarını sağlıklı bebeklerle doldursun inşallah

Ben de tam 5 haftalığım ben de de aynı şeyler var ilaçlardan diye düşünüyorum hemşirede öyle söylemişti hem ilaçlar hem gebeliğin ilk zamanları olur demişti ayakta çok durunca belim kopuyor sanki kasıklarıma ağrı giriyor idrar yolu enfeksiyonu olmuşum gibi basınçlı bi ağrı kalp atışını duyana kadar doktorum aksini söyleyene kadar yemek yapmak hafif evi toplamak dışında bişey yapmıyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…