2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bunlarda testkerim 9gun bugün gece kanamadan snra yaptgm test

Eklentiler

• IMG_20240324_085016.jpg
    IMG_20240324_085016.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar
2. Reglimi bekliyorum transfer için.
11 gün var reglime. Ama 1 haaftadir ara ara regl olacak gibi sancım oluyor. Korkuyordum ilk başta erken olucam diye ama olmadım şimdiye kadar
Rahim kendini hala toparlamadi mi acaba ?
Hiç endişe etmeyin benim doktorum 2 ay diye bir kriter olmadığını rahim iyi ise transfer yapılabileceğini söyledi, toparlanmıştır🙏🏼

bu arada sizin doktorunuz ne dedi kist için.. burada okuyorum bi ay dogum kontrol hapı kullanıp eriyip gidenler olmus benm ki asla erimedi
Bişe demedi kist için sadece kan sonucuna göre hareket edicez dedi. Normalde olgun yumurtada yumurta başına e2 değeri 200 civarı oluyormuş. 53 çıkınca önemli değil demek ki size de aynısı denilmiş. Sizin kistinizin boyutu kaç? Bana doğum kontrol hapı falan vermedi hiç eritmek için. Ama dün karnıma bi ağrı girdi daha sonra biraz pıhtılı kanamam oldu acaba adetle atıldı mı diye düşündüm. Haftaya tekrar gidicem bakalım ne olacak. Aynı durumdayız riskli bi durum olsa başlamazlardı sanırım. Hakkımızda hayırlısı olsun güzel sonuçlar alırız inşallah

Bişe demedi kist için sadece kan sonucuna göre hareket edicez dedi. Normalde olgun yumurtada yumurta başına e2 değeri 200 civarı oluyormuş. 53 çıkınca önemli değil demek ki size de aynısı denilmiş. Sizin kistinizin boyutu kaç? Bana doğum kontrol hapı falan vermedi hiç eritmek için. Ama dün karnıma bi ağrı girdi daha sonra biraz pıhtılı kanamam oldu acaba adetle atıldı mı diye düşündüm. Haftaya tekrar gidicem bakalım ne olacak. Aynı durumdayız riskli bi durum olsa başlamazlardı sanırım. Hakkımızda hayırlısı olsun güzel sonuçlar alırız inşallah
50 cıkmıstı ben degerımde.. normalde transferim subat için planlanmıstı ama kist devam ettiği için 1 ay daha dogum kontrol ilacı kullandm gecmeyınce bu ay böyle bi karar aldık bakalım hayırlısı.. allah isteyen emek veren herkesin yardımcısı olsun tez zamanda hayırlı saglıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin

bu arada inşallah kanamayla atmıssınız benm bi arkadasımda ara kanamayla atmıştı ilaç falan kullanmadan beklemeden tertemiz olmustu

Merhaba ağrınız çok mu olmuştu. Benim ayakta olunca hafif hafif arada oluyor. Bu da tutunma için olabilir mi. 🥹
Çok oldu evet, sanci geldiginde ayakta durmakta zorlandim. Surekli degil aralikliydi. O gune kadar devam eden gogus hassasiyetim kayboldu ve iki gun sonra yaptigim erken test negatif cikti. Yine de iki gun sonra gidip kan verecegim

Merhabalar aranıza yeni katılıyorum. 16 martta transfer oldum. 5. Gün 2 embriyo . Yaşım 38 ve 2.denemem. hepimiz pozitif görelim inşallah. Çok heyecanlı ve korku içindeyim. Sizlerin bu süreci nasıl geçti 🥰
Merhaba! Bende 21 Mart transfer oldum 39 yaş valla bende çok heyecanlı ve korku içerisindeyim hatta evde test yapacak cesaretim bile yok

X