2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin canım çok şükür . Allah ol der ve olur umutsuzluğa kapılmak yok vaktini bekliyor demekki bir zamanı var rızkı varsa elbet bir şey sebep olacak çok güzel bi anne olacaksın en kısa zamanda emeklerinin karşılığını alırsın inşallah

80 civarlarına yaklaştım valla
Bana yemesi zor geliyor çekirdekli vs. Suyunu içip geçiyorum bir zmaan sonra o bile aşırı acı gelmeye başlıyoda yapcak bişey yok dayancaz
Tabı doğru Tutunsunda verılır hepsı bende 67 yle basladım Ilk transfer hazırlıgına 72 oldum ara vermedne buna basladım smdı 74 um

Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Üzücü tabi ama pozitifi görüp de sonrasında olumsuz bir durumla karşılaşmak daha zor.
Evet canım oyle gercekten Ben Bır kere pozitif Kaset testte gordum ama Kanda cıkmadı Herkes kımyasal olmus olablr felan dedı Blmıyorm ama

Selamlar herkese öncelikle bol bol hamilelik haberi alacağımız bir başlık olur burası inşallah. Hepimizin yaşadıkları farklı hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla kavuşalım bebeklerimize 10 sene olacak mayıs ayında evleneli , 33 yaşındayım. benim 3. Opum oldu Ocak ayında mart ayında olacak transferim nasip olursa. 1 hafta sonra adet olmam lazım. Adetlerim düzensiz umarım gecikme olmaz sabırsızlıkla bir an önce başlamak istiyorum. Bu 8. Transferim olacak. Benim sorunum pko idi artık tekrarlaryan düşükte eklendi. 2 kez tuttu tüp bebekle kese göründü kalp atışı oluşmadan düştü. Sonrasında kilo verdim doktoruma aşılama denemek istedim o da tuttu artışlarda çok normaldi ama dış gebelik oldu ameliyatla tek tüpüm alındı. Bi süre aklımdan çıkardım tedavi konusunu 9 sene sonra ilk kez kendiliğimden hamile kaldım mucizemdi benim ama bu kez kese göründü çok şükür oldu dedim kalk atısı için gittiğimde çok yavaş olduğunu büyük ihtimal düşeceğini söyledi doktorum. Söylediği gibi düştü. Toplamda 3 düşük 1 dış gebelik yaşadım. Histereskopi oldum 3 kez polipten sebep. Son transferlerde bende de rahim kalınlaşması zor olmuştu. Kilo verdikten sonra ilk tüp bebek denemem olacak belki ona da faydası olur. Bu kez nasıl olacak merak ediyorum.

Rabbim daha fazla uğraştırmadan hepimize nasip etsin emeklerimizi boşa çıkarmasın

Amin canım Allah dedikten sonra hiçbir şey engel olmayacaktır inşallah rabbim yüzümüze gülsün

Tabı doğru Tutunsunda verılır hepsı bende 67 yle basladım Ilk transfer hazırlıgına 72 oldum ara vermedne buna basladım smdı 74 um
Bende kaç yıldır uğraşa uğraşa bu kilolara cıktım işte canım önceden çok takıyodum ama şuan takmıyorum sadece sürecime odaklandım. Sağlıklı beslenicem gerisi gelir inşallah

Amin canım herkesin farklı bir imtihanı var işte inşallah Güzel haberlerini alalım bu sefer ne güzel kilo vermişsin tabiki çok faydası olur ben 65 le başladım 72 oldum ikinci transferden önce geri 68 e düştüm sonrasında 75 oldum şu an

Canım genetige gönderdiniz mi embriyolari ?

Bende kaç yıldır uğraşa uğraşa bu kilolara cıktım işte canım önceden çok takıyodum ama şuan takmıyorum sadece sürecime odaklandım. Sağlıklı beslenicem gerisi gelir inşallah
InsaAllah canımm
allahım emeklerınızın karşılığınk Almanızı Nasıp etsın ınsaAllah. Cok zor seyler yasamıssınız ama yuzunuz Gulecek tez zamanda Inanıyorum

Ya kızlar merak ettiğim bir şey var transfer öncesi ananas tüketmek zararlı mı neredeyse hergün yiyorum bilginiz var mı?

Ya kızlar merak ettiğim bir şey var transfer öncesi ananas tüketmek zararlı mı neredeyse hergün yiyorum bilginiz var mı?
Ben internette ananas suyu faydalı diye okumustum hatta martta transfer olacagım bol bol ananas suyu içmeyi düşünuyordum. zararlı oldugunu mu duydunuz ?

Bu konuyla ilgili 2 ayrı bilgi var yararlı diyemde var zararlı diyende var. Bende tam olarak bilmiyorum ama transfer öcnrsü birşey olmazdır diye düşünüyorumda. Sınrasında zararlı olabileceği ihtimalini düşünerek tüketmeyi tercih etmem ben sanırım

68 kilodan 52 ye düştüğümde kendiliğimden hamile kaldım suan 50 kiloyum tedavi sürecinde kilo almadım çok şükür ama stresten biraz iştahım açıldı sanki frenlemeye çalışıyorum kendimi. Polikistikoverda kilo önemli malesef

Canım genetige gönderdiniz mi embriyolari ?
Evet gönderdim 9 embriyodan 3 sağlıklı 2 mozaik geldi

9 embriyoya kaç lira ödediniz acaba ?

Merhaba arkadaşlar. Elimde progestan dex iğne ve progestan fitil var . Alalı 3 gün olmafi. İsteyen olursa özelden yazabilir bana

Ben internette ananas suyu faydalı diye okumustum hatta martta transfer olacagım bol bol ananas suyu içmeyi düşünuyordum. zararlı oldugunu mu duydunuz ?
Zararlı olduğunu duymadım ama ben bu sıralar çok tüketiyorum yanlış hatırlamıyorsam bir yerde yemeyin demişti birisi aklıma takılınca sormak istedim.Transferde soracağım doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…