2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bu konuyu sormak lazım doktora bize şunu yiyin bunu yiyin tarzında konuşsalar keşke

İBRAHİÖ SARAÇOĞLU DAN BİLGİLER Tükenmesi veya tüketılmemesı gereken besinler Tedavi süresince BUNA EK OLARAK CEVİZ BADEM KABAK ÇEKİRDEĞİ YETELİ MİKTARDA TÜKETELİM

Nasılsınız Hanımlarr Neler yapıyorsunuz

Kızlar bende reglimi bekliyorum transfer sürecine girmek için. Opudan sonraki ilk adetim erken oldu baya( opudan bi kaç gün sonra) bu ikinci adetim olacak ama gecikti. Bu normalmi sizde nasıldı adetiniz?

Kızlar bende reglimi bekliyorum transfer sürecine girmek için. Opudan sonraki ilk adetim erken oldu baya( opudan bi kaç gün sonra) bu ikinci adetim olacak ama gecikti. Bu normalmi sizde nasıldı adetiniz?
Evet normal canım 10 gune kadar Gecıkebılır. Eger 10 gun gecerse Hemsıren ile iletişime gec Söktürücü verır

Aminn canım Kaçıncı denemen

Selamlar, 30 yaşındayım 2 adet 3.gün 3 adet 5.gün embrryom var, Aralık ayında OPU oldum ve FET ilaçlarına bugün başladım. 11 martta transfer bekliyoruz :)

Selamlar, 30 yaşındayım 2 adet 3.gün 3 adet 5.gün embrryom var, Aralık ayında OPU oldum ve FET ilaçlarına bugün başladım. 11 martta transfer bekliyoruz :)
Hadı bakalım hayırlı olsun sımdıden Tatlımmm tablomuz pozitflerle dolsun kaç adet transfer olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…