2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Mutlaka doktorunuza başvurun ben şubat ayında transfer oldum benim de aynı şekilde 12. Günü geçtikten sonra hatta pembe kırmızı arası sürüntü şekilde hafif kanama oldu bi tane nokta kadar kan pıhtısı geldi doktoruma bildirdim benden beta ve progestan değerini kan vermemi istedi progestanım sınırda çıktı progestan fittili kullanıyodum günde 3 kez onu 4’e çıkardı kullanım şeklimi değiştirdi ve 2 günde bir kalçadan da iğnem var onları yaptırıyorum bugün 6 haftalık oldum haftaya salı randevum var inşallah benimledir bebeğim

Merhaba sizin belirtiniz ve akıntıniz var mı?

Aslında değeriniz 11. Güne göre gayet iyiydi düşmesi kötü olmuş bakalım inşallah daha da düşmeden bi anda pat diye yükselir şansınız bol olsun allah yar ve yardımcınız olsun
İnşallah inşallah bu kadar ümitli güzel yazmışsınız çok teşekkür ederiyleym

Sabah doktoruma haber verdim hemen. Cevap bekliyorum. Tavsiyeniz için çok teşekkürler. Sizin adınıza da çok sevindim. İnş sizinledir bebeğiniz. Yerleşme kanaması bana çok masum gelmiyor. Çoğu yerde normalmiş gibi yazmışlar ama sanki hiç kanama olmaması çok çok daha iyi olmaz mı? : )

Transferin ikinci günü kande estradiol ve progesteron istendi imi siz de kızlar bunu neden istiyorlar acaba bilgisi olan var mııı

Ben 5 Martta 5.gün dondurulmuş tek embriyo transferi oldum , bugün kan vermemi söylemişti doktorum . Aile hekiminde sabah verdim ama bu süreç biri de dün akşam olmak üzere 2 kere hamilelik testi yaptım ikisi de negatifti o yüzden kan sonucu ne çıkacak diye biraz gerginim .

Doktorum şu şekilde cevap vermiş: "Endişe etmeyin, ilaçları düzenli kullanmaya devam, yoğun kanama-pıhtılı kanama olursa haber verirsiniz." Bekleyeceğiz bakalım. İşimiz beklemek ve dua etmek zaten. : )

Merhaba sizin belirtiniz ve akıntıniz var mı?
Kasıklarımda ara ara böyle sanki adet olucakmışım gibi çok ağır bi ağrı giriyor 20 saniye kadar sürüp hemen geçiyor göğüslerim transferden 5-6 gün sonrasında böyle sanki öyle ağır olmuştu ki çok sertti sanki nasıl desem iki kavun gibi ağırdı öyle ben olduğunu hissetmiştim yani bel ağrım ara ara yoğun oluyor

Göğüs ağrısı devam ediyor mu hala? Benim de 6-7. Gün öyleydi ve çok ağrıyordu pozitifi gördükten sonra göğüs ağrısı gündüz yok akşam sızlıyor bazen o da olmuyor. Tedirgin oluyorum haliyle azalınca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…