2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ayy hadi inşallah testten önce sadaka için biraz para ayırabilirsin ben hep böyle bi haber beklediğimde yaparım ilk fırsatta da vermek lazım. Çok şükür şimdiye kadar hep duam kabul oldu böyle.
Inan transferden Öncede sonra da bebegımın nasibine Sma lı ıhtıyacı olan aıle gonderdım 🤲🏻 Yıne yaparım P gun transfer olurken Hastanenın onunde kım ne ıstersede bos cevırmedık şükür🤲🏻🤲🏻

Inan transferden Öncede sonra da bebegımın nasibine Sma lı ıhtıyacı olan aıle gonderdım 🤲🏻 Yıne yaparım P gun transfer olurken Hastanenın onunde kım ne ıstersede bos cevırmedık şükür🤲🏻🤲🏻
Allah kabul etsin canım inşallah pozitif çıkacak ikimizin ki de 🤍 bir gün birlikte bi oyun grubunda filan karşılaşırız belki aynı yaşta olacaklar sonuçta 🤍🤍

Merhaba, ben konuya çok sonradan katılıyorum ancak, bende 2 Martta transfer oldum; rica etsem benide ekleyebilir misin listeye?
Birde beta değerlerimi iletsem tarih tarih bakabilir misiniz ilerleyişine göre 🙏🏻✨
2 MARTTA TRANSFER TARİHİ; 7 Mart beta 27.90 - 9 Mart beta 65.82 - 11 Mart beta 133.55 - 14 Mart beta 305.69 😌
Şuan kese randevusu için gün bekliyorum 😌

Yaaa sonucunuz ne peki? Hep adet öncesi göğüs ağrım olur böyle ama doktor adet olamazsın o yüzden değil dedi😁 bugün de mide yanması başladı öğlen hala devam ediyor ateş yutmuş gibiyim süt ısıtıyorum şimdi
Benim sonucum pozitif geldi keseyi de gördük çok şükğr 🙏❤️şimdi kalp atımı için bekliyorum heyecanla 25inde inşallah sizinde güzel sonuçlarınız gelir inşallah buradan bizlerle paylaşırsınız

Benim carsamba aksami erken gebelik testim pozitif çıkmıştı, fotografini da atmistim buraya, 6 bucukuncu gunde yapmistim testi, 5.gun embriyosu. Bugun 8.gun sabahi acik pembe minik minik akıntı ile uyandim. Insaallah yerleşme kanamasidir diyeceksiniz siz de benim gibi. :-) Insaallah oyledir, yapacak birsey yok. 16 mart beklenen adet gunum idi.

Aynen ben fitil olarak kullanıyorum zaten ama nasıl alırsan al önemli değil o hormon ağrı yaparmış. Çünkü ben adet olucam diye ağladım annem de Semih hocayı aramış 😁 Semih hoca gülmüş adet olamaz hormonlar yüzünden ağrı olur demiş. Tutunma ağrısı olabilir kasılma şeklindeyse ağrı rahim büyüyor olabilir çünkü ilk zamanlarda bel ve kasık ağrısı oluyor bu yüzden en azından ben kendimi o şekilde teselli ediyorum şuan🤲🏻☺️
Canım sen nerde tedavi oluyirsun Kayseri'de mi ?

:KK43: Cok uzuldum. 2. Denemendi degil mi?
Teşekkür ederim. evet ikinci denemeydi. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç ya :KK43: bu yolda her şeyi deneyeceğim. Kuyruk sokumuna hacamat yapıyorlarmış. onu yaptıracağım.
Bu arada raporun geçtiği avrupa yakasındaki merkez önerilerine açığım kızlar :)

Teşekkür ederim. evet ikinci denemeydi. Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç ya :KK43: bu yolda her şeyi deneyeceğim. Kuyruk sokumuna hacamat yapıyorlarmış. onu yaptıracağım.
Evet kesinlikle yipratici bir surec. Ins 3.denemeye ikiz bebeklerini kucagina alirsin saglikla. <3

Merhaba, ben konuya çok sonradan katılıyorum ancak, bende 2 Martta transfer oldum; rica etsem benide ekleyebilir misin listeye?
Birde beta değerlerimi iletsem tarih tarih bakabilir misiniz ilerleyişine göre 🙏🏻✨
2 MARTTA TRANSFER TARİHİ; 7 Mart beta 27.90 - 9 Mart beta 65.82 - 11 Mart beta 133.55 - 14 Mart beta 305.69 😌
Şuan kese randevusu için gün bekliyorum 😌
Kanda ne kadar da erken cikmis, masallah. Ins hersey yolunda gider.

Canım sabır diliyorum.
Dondurulmuş embriyon var mıydı ?

X