2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hayırlı Olsun InsaAllah.
Benım de ılkınde Tutmadı Histereskobi Oldum rahıme cızık atıldı sukur bısey cıkmadı🥰 Cok kolay bı ıslem anesteziki yapılıyor zaten. Yaşınız nedir ?
rabbim kolaylıkla nasip eylesin süreçlerimizi çok endişeliyim size neden yapıldı 38 y
Bana rahıme cızık atıldı.
benim kürtaj sonrası kalıntı var denildi temizileme işlemi yapılcak

Kızlar merhaba bende opu geçirdim
İkinci adeti bekliyorum 27 Şubat hacamat altın günüymüş tüp bebek öncesi yaptırmak sorun olur mu sizce

Yaşım 27 embriyolog eşime eşin isterse iki transfer olabilir demiş acaba yaşımı bilmediği için mi? Eşim azoydu temmuzdan beri bitkisel ve vitamin destekleri ile çıkış başladı bu ayın 11 inde başladım tedaviye ama yumurta toplamaya gelmedim daha yarın yine kontrolüm var doktor en iyi yumurtayı oluşturmaya çalışıyoruz dedi 1-2 tanesi şuan 17 mm ama diğerlerini bilmiyorum anlamadim küçük olursa şans yok mu yani baya yumurta birikmiş ama küçükse olmuyor mu ve transfer ne zaman oluyor opudan 5 gün sonra mı?

Kızlar iyi akşamlar 23 temmuzda transfer olmuştum pozitif de gördüm ama kalp atışımiz olmadı ve bebek düştü. Dondurulmuş embriyom var 2 tane ama 5. Gün orta kalitede. Mart'ta regl olunca tedavime kaldığım yerden devam edicem inşallah ama doktorum ilaçsız doğal deneme yapacağız dedi sizde böyle bişey duydunuz mu

İlk denemede ve 35 yaş altında çift transfer yapılmıyor diye biliyordum yapılıyor mu artık

Kızlar merhaba bende opu geçirdim
İkinci adeti bekliyorum 27 Şubat hacamat altın günüymüş tüp bebek öncesi yaptırmak sorun olur mu sizce
Kızlar mart ayı olarak aşağıdaki topiğe geçelim hep birlikte arkadaşımız daga güzel ilgileniyor ☺️

K Kazen abi iki grubu birleştirirmisin 2 tane oldu. Alttaki grubu bu gruba ekleyebilirsek merry arkadaşımız ilgilenicek grubla 🙏🏼

rabbim kolaylıkla nasip eylesin süreçlerimizi çok endişeliyim size neden yapıldı 38 y

benim kürtaj sonrası kalıntı var denildi temizileme işlemi yapılcak
Benım de Hıc gebelık olusmadı Tup bebekde tutmadı onun ıcın cızık atıldı rahıme

Kızlar mart ayı olarak aşağıdaki topiğe geçelim hep birlikte arkadaşımız daga güzel ilgileniyor ☺️

Benım topık kapanmış😔 Sen bu topiği silmen gerekıyordu herhalde

Merhaba Arkadaşlar 2023 Aralık ayında İlk tüp bebek denememı Olmuştum ama olumsuz Sonuclandı. Tekrar Opu oldum Ve 2 adet Tek dondurulmuş Embrıyom 5. Gune ulaştı. 5 yada 6 Martta Tekrar Transferım Olacak Cok heycanlıyımmm Cokk💘💘😮‍💨 Sizde Durumlar Nedirr 😍

MART 𝓱𝓮𝓻𝓴𝓮𝓼𝓮 𝓶𝓾𝓬𝓲𝔃𝓮𝓵𝓮𝓻𝓵𝓮 𝓰𝓮𝓵𝓼𝓲𝓷 💘

Listeye katılmak isterseniz beni etiketleyip @ ya da bu paylaşıma yorum yapıp tablodaki soruların yanıtlarını yazmanız yeterli 🐣🫶

ANNE ADAYIYAŞEMBRIYO BİLGİSİTRANSFER TARİHİSONUÇ
merry06 merry06 261 adet 5. Gün06.03.2023
@kalburayuz331 adet 5. Gün10.03.2023
@enerrciiii301 Adet Pgt’li24.02.2023
@Sedanur elif272 adet 3. Gün04.03.2023
Cookiie Cookiie 281 adet Pgt’li
H Hemsirehanim01 252 adet 3. Gün
@Roseee3535332 adet 3. Gün01.03.2023
Zeynep3545 Zeynep3545 381 adet 5. Gun

Bu topik neden sılındı?

X