2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Arkadaşlar merhaba,
Benim de transferimin 7. Günü bugün. 5 martta transfer oldum,evde test yapmadım cuma test günüm çok heyecanlıyım ama evde de test yapmaya korkuyorum

Benim ikinci denememdi, ilk denemede 5aa ikincisinde 4aa çift transfer yapıldı. Hiçbir sebep yokken tutmadı. Benim için büyük bir yıkım oldu, kendime gelmem zaman alacak. 3. İçin dener miyim? O gücü kendimde görür Rabbim verirse belki... Rabbimin bir bildiği vardır diyerek ayağa kalkmaya çalışacağım. Sonuç bekleyenler inşallah pozitif alırsınız. Buralarda olmayacağım. Hepinizle tanıştığıma memnun oldum, dilekleriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah'a emanet olun 🖤

Kızlar merhaba pozitif olan arkadaşlarımı kutluyorum negatif olan arkadaşlarıma da belki zamanı şimdi değildir diyorum sabırla şükürle inşallah tez zamanda bu mutluluğu yaşayın hep dua ediyorum Buradaki arkadaşlarıma 🙏❤️Bende 2. Kez kan verdim ve keseyi de gördük çok şükür gerçekten buradaki yazılanlar gibi heyecanlı bekleyiş pozitif alınca bitmiyor muş 25 inde kalp atışını duymaya gideceğiz hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

Kızlar merhaba pozitif olan arkadaşlarımı kutluyorum negatif olan arkadaşlarıma da belki zamanı şimdi değildir diyorum sabırla şükürle inşallah tez zamanda bu mutluluğu yaşayın hep dua ediyorum Buradaki arkadaşlarıma 🙏❤️Bende 2. Kez kan verdim ve keseyi de gördük çok şükür gerçekten buradaki yazılanlar gibi heyecanlı bekleyiş pozitif alınca bitmiyor muş 25 inde kalp atışını duymaya gideceğiz hakkımızda hayırlısı olsun 🙏
Çok şükür🧿👼 Keseyi görmüşsün maşallah. Darısı başıma, başımıza 🌸😍
Kaçıncı gününüzde görmüş oldunuz keseyi? Yada bu hesaplamalar nasıl yapılıyor acaba 🤍
3. Ve 5. Gün embriyosu farkediyor değil mi kesede🌸
5. Gün daha erken olusuyordur kesesi😍👼

Çok şükür🧿👼 Keseyi görmüşsün maşallah. Darısı başıma, başımıza 🌸😍
Kaçıncı gününüzde görmüş oldunuz keseyi? Yada bu hesaplamalar nasıl yapılıyor acaba 🤍
3. Ve 5. Gün embriyosu farkediyor değil mi kesede🌸
5. Gün daha erken olusuyordur kesesi😍👼
Allah razı olsun canım 🌸🥰
(5. Gün embriyosu benim ) 9 Mart test günümdü transferin 12.günü 894 çıktı betam 2 gün sonra yani pazartesi tekrar kan istedi doktor ben o heyecanla salı anlamışım bugün gittim 2864 geldi beta değeri tekrar kan vermemek için keseye bakalım tekrar gelme dedi doktor yani biraz erken görmüş olduk keseyi 15. Günde görmüş oldum ilk başta çok üzülmüştüm yanlış anladım diye ama sonra keseyi görmek nasip oldu darısı buradaki herkesin başına inşallah bu mübarek günlerde herkesin kalbinden geçen nasip olsun inşallah ❤️🙏

Allah razı olsun canım 🌸🥰
(5. Gün embriyosu benim ) 9 Mart test günümdü transferin 12.günü 894 çıktı betam 2 gün sonra yani pazartesi tekrar kan istedi doktor ben o heyecanla salı anlamışım bugün gittim 2864 geldi beta değeri tekrar kan vermemek için keseye bakalım tekrar gelme dedi doktor yani biraz erken görmüş olduk keseyi 15. Günde görmüş oldum ilk başta çok üzülmüştüm yanlış anladım diye ama sonra keseyi görmek nasip oldu darısı buradaki herkesin başına inşallah bu mübarek günlerde herkesin kalbinden geçen nasip olsun inşallah ❤️🙏
Ne mutlu maşallah🧿👼 Sağlıkla büyüsün yavrun inşallah 🌸🤍
İyiki yanlış anlamışsın doktorunu🫠😃 Ne güzel keseyi görmüşsün.
Amiiiinn canım benim amiin 🍀 Çok heyecanlı süreçler. Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kabul eylesin♥️

Ne mutlu maşallah🧿👼 Sağlıkla büyüsün yavrun inşallah 🌸🤍
İyiki yanlış anlamışsın doktorunu🫠😃 Ne güzel keseyi görmüşsün.
Amiiiinn canım benim amiin 🍀 Çok heyecanlı süreçler. Rabbim hepimizin gönlünden geçeni kabul eylesin♥️
Amin canım benim buradaki herkesten Allah razı olsun çünkü içimizi dökebildiğimiz tek yer mübarek günlerde hepiniz dualarımdasınız ❤️🌸

X