2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

3. Gün kahverengi leke geldi canım. 5. Güne kadar da bir şeyim yoktu sonrasında göğüs hassasiyeti iki gün oldu o da kesildi birden. Hiç kasık ağrısı yaşamadım kısa anlık sızlama oldu çok nadir. Bı de üşüdüm, belirti mi bilmiyorum ama çok saçma sekilde üşüdüm yani hava ortalama sicakliktayken titriyordum şaşırmıştım. Şuan hiçbir şeyim yok ne göğüs ağrısı ne kasık.❤️
Anladım canım bendede üşüme var Agzımın tadı yok😅

Transferden sonraki 5. Günden merhaba kızlar ☺️
Bir şey sormak istiyorum aramızda sigara kullanan ama bırakamayan var mı? Ben bırakamıyorum çok fazla umut bağlarım gibi geliyor bırakırda negatifi görürsem o zaman daha kötü olurum şimdi oluruna bıraktım her şeyi pozitif veya negatif bir şey hissedemiyorum. Günde maksimum 3-4 taneyle sınırlandırdım kendimi bu kadar azaltabildim sadece umarım çok bir yan etkisi yoktur tutunmada bebişlere
Ben günde 3 defa içtim oda yakıp 2 3 fırt çekip attım ona bile vicdan yaptım ama tutmadı arkadaşım dikkat etmedi içti transfer aşamasında ama hamile şuan yani illaki zararlı evet ama tutacak olduktan sonra sigaraya bakmıyor bence

Canım bugüne kadar çok belirti yaşamadım aslında ama, bugün sağ ve sol kasıkta ağrılarım oldu ara ara. Onun dışında halsizliğim ve uyuma istediğim arttı. Belki ilaçlardandır 🍀
Göğüs hassasiyeti var mı? Bende vardı azalarak kesildi. Şimdi de leke geldi açık kahve yerlesmedir inşallah 🤲🏻

X