2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Estrofem, coraspin, ve vitaminler ayın 10 unda estrofem 3 e cıkacak. 15. Gidicem progestan kanı ve rahim kalınlığıma bakılacak. Sonuc güzelse sanırım progestan iğne fitil falan yazılacak. 1 hafta iicnde de transfer günüm olur sanırım. 22 haziranda olur diye tahmin ediyorum
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🤲

Kızlar cuma günü adetin üçüncü günü. Ama hala lekelenme oluyor adetim sökülemedi hala. doktora sordum olsun gel bakalım dedi. Transfer hazırlığına girecektim. Yarın kontrolde rahim kalın ve kist var diyecek ( daha önce başıma geldi. 4-5 gün lekelenme olunca tüp bebek öncesi kadındoğuma gitmiştim kist adet sökülemediği için atılmıyor rahim de kalındı.) bu durumda gelecek aya erteler mi transferi?

Selamlar herkese haziran ayı şans getirsin rabbim bu yolda çekilen sıkıntılarımızı unuttursun 🍀
5. Opu 3. Transferim olacak inşaallah🌺
Şişli memorial 4ab 3bb iki adet dondurulmuş naturel siklus yaş 39

Selamlar herkese haziran ayı şans getirsin rabbim bu yolda çekilen sıkıntılarımızı unuttursun 🍀
Bu topic uğur getirir İnşallah bu sefer pozitif sonuç alirsiniz 🌺

Amiinn inşallah hepimiz güzel haberlerimizi paylaşırız. Embriyoların kalitesi hakkında birşey dediler mi size? Ben kalitesini bilmiyorum ama bana iyi kalite değil dediler yarın bi sorayım

İyi akşamlar hanımlar bizde bayramda ilaçlara başlayacağız inşallah benim ilk denemem olacak inşallah hepimizin sonuçları pozitif olur 🙏🏻
Kızlar ilaçlar ne kadar tutar doktorum net bişey demedi henüz bayramda adetim ortalama ne olur sizce

Amiinn inşallah hepimiz güzel haberlerimizi paylaşırız. Embriyoların kalitesi hakkında birşey dediler mi size? Ben kalitesini bilmiyorum ama bana iyi kalite değil dediler yarın bi sorayım
Benden 5 yumurta alındı amh 4 sene önce 0,40 dı daha da ölçtürmesin fsh 8 o iyi hep. 4 tane blast oldu 1 tanesi 4ab diğerleri 3bb 3ab. Nerdeyse hepsi blast oldu. Hiç dikkat etmedim yememe içmeme su çok içtim birde troid ilacımı ilk defa düzenli içtim en önemlisinde hayatımda ilk defa kendime psikolojik açıdan rahat hissettiğim zamandı. Hangisi etkili oldu bilmiyorum ama öncesinde embriyolar 5. Güne hiç gelmiyordu tabi Şişli memorial en iyi laborant olan hastane. Daha önce 3 kere de acıbadem maslakta hayatımın hatası diye adlandırdığım yerde denemelerim oldu

İnşallah teşekkür ederim. Evet ben yurtdısında yaşıyorum burda 6 aşılama şartı var. Şuan bunu tamamladım 3 tüp bebek hakkım oluştu. Ama gecen sene türkiyede tüp bebek başlamıstım transfer olmak nasip olmamıstı. Yarın transfer hazırlığı ilaclarına başlıyorum. Ama tüp bebek merkezi embriyolarımın kalitesinin cok iyi olmadığını söyledi
Yurtdışı nerde bende isviçredeyim burda öyle bir hakkım var mı onu bile bilmiyorum aşılamada şans çok az uğraşmaya değmez demişti doktorum

Selamlar galiba 1 Haziran cumartesi taze transferim olacak şuan büyüme aşamasında dualarınıza çok çok ihtiyacım var 😔 Rabbim bu yolda hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın sağlıkla gelsin bebişlerimiz 💕
Çarşamba opu oldum 9 yumurta toplandı 8 i sağlıklıymış 1 i çok iyi döllendi diğerlerini izliyoruz dedi. Bakalım rabbim hayr haberleriyle müjdelesin Buarada estrem 2 kez kullanıyorum. Progestan dex ve fitil de kullanıyorum

Benden 5 yumurta alındı amh 4 sene önce 0,40 dı daha da ölçtürmesin fsh 8 o iyi hep. 4 tane blast oldu 1 tanesi 4ab diğerleri 3bb 3ab. Nerdeyse hepsi blast oldu. Hiç dikkat etmedim yememe içmeme su çok içtim birde troid ilacımı ilk defa düzenli içtim en önemlisinde hayatımda ilk defa kendime psikolojik açıdan rahat hissettiğim zamandı. Hangisi etkili oldu bilmiyorum ama öncesinde embriyolar 5. Güne hiç gelmiyordu tabi Şişli memorial en iyi laborant olan hastane. Daha önce 3 kere de acıbadem maslakta hayatımın hatası diye adlandırdığım yerde denemelerim oldu
İnşallah en güzel şeklide tutunur. Bende kayseri acıbademdeyim. 8 yumurta toplandı 3. Güne 5 tanesi geldi. 5. Güne 2 tanesi. Onlarıda telefonda iyi kalite demislerdi doktorla görüsmeye gidince klitesi iyi değil havuz yapalım dedi. Kabul etmedim. Aradn 1,5 yıl gecti transfer hazırlığına başladım bu ay. Telefonda yine kalitesi iyi değil havuz öneriyoruz dediler istemiyorum dedim

Yurtdışı nerde bende isviçredeyim burda öyle bir hakkım var mı onu bile bilmiyorum aşılamada şans çok az uğraşmaya değmez demişti doktorum
Ben holland da yaşıyorum. Doktorum tüp bebek son çare önce herşeyi dene en son tüp bebek dedi. Aşılamaları yaptırdım şuan burda istediğim hastanede 3 tane ücretsiz tüp bebek hakkım var

Selamlar galiba 1 Haziran cumartesi taze transferim olacak şuan büyüme aşamasında dualarınıza çok çok ihtiyacım var 😔 Rabbim bu yolda hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın sağlıkla gelsin bebişlerimiz 💕
Çarşamba opu oldum 9 yumurta toplandı 8 i sağlıklıymış 1 i çok iyi döllendi diğerlerini izliyoruz dedi. Bakalım rabbim hayr haberleriyle müjdelesin Buarada estrem 2 kez kullanıyorum. Progestan dex ve fitil de kullanıyorum
Dualarım seninle ❤️ bu ay inşallah buralar bebiş haberleriyle dolar. Benim ki donmus embriyo. 2 estrofem 1 coraspin ve vitamim kullanıyorum ayın 10 unda 3 estrofeme cıkarıcam 15 inde kontrol sonra progestan başlanacak. Thminimce 22 haziranda flan transferim olur

Dualarım seninle ❤️ bu ay inşallah buralar bebiş haberleriyle dolar. Benim ki donmus embriyo. 2 estrofem 1 coraspin ve vitamim kullanıyorum ayın 10 unda 3 estrofeme cıkarıcam 15 inde kontrol sonra progestan başlanacak. Thminimce 22 haziranda flan transferim olur
Allah razı olsun ❤️ sağlıkla geçsin sürecimiz bu 2 ayda çok yıprandım Ama Allah büyük çok çok güzel haberlerimiz olacak inşallah 😍

İnşallah pozitif sonuç alırsınız sağlıklı gebelik diliyorum 🤲 terimlere çok yabancıyım hiç bilgim yok ilk olacak fazla araştırmak bile gelmiyor nedense su sıralar içimden kaygılıyım biraz benim amh 5,27 gibi biseydi yanlış hatırlamıyorsam sorunumuz eşimde sperm DNA hasarı vardı tedavi başarılı geçti ama artık beklemek yada yine düşükle sonuçlanan bı gebelik geçirmek istemiyoruz inşallah hayırla sağlıkla bir gebelik elde edebiliriz hepimzi

Allah razı olsun ❤️ sağlıkla geçsin sürecimiz bu 2 ayda çok yıprandım Ama Allah büyük çok çok güzel haberlerimiz olacak inşallah 😍
İnşallah 🤲🏻 ben 2 yıldır uğrasıyorum. 1 yıldırda sürekli aşılamayla uğrasıyorum. Gecen sene eylülde tatile gittim ani kararla tüp bebeğe başladık taze transfer olacaktı ohss oldu iptal oldu. Sonraki ay kist cıktı iptal oldu sonraki ay başladık estrofem ağır geldi transfere birkac gün kala şiddetli mide ağrısıyla hastaneye yatırıldım cok kötüydü o hastane süreci sonra cıktım transfere devm etmek istedim doktor iptal edelim kendini iyi hissedince dedi. O sürecte bari aşılama bitsin dedim birimde cok yumurta cıktı iptal oldu birinde kist derken derken 2 yılda mahvoldum sürekli göbekten iğne hormon ilacl ala ala bir hal oldum. Rabbim inşallah sonunu güzel nasip eyler.

İnşallah pozitif sonuç alırsınız sağlıklı gebelik diliyorum 🤲 terimlere çok yabancıyım hiç bilgim yok ilk olacak fazla araştırmak bile gelmiyor nedense su sıralar içimden kaygılıyım biraz benim amh 5,27 gibi biseydi yanlış hatırlamıyorsam sorunumuz eşimde sperm DNA hasarı vardı tedavi başarılı geçti ama artık beklemek yada yine düşükle sonuçlanan bı gebelik geçirmek istemiyoruz inşallah hayırla sağlıkla bir gebelik elde edebiliriz hepimzi
Kaygılı stresli olduğum zamanlar en kötü sonuçlarınaldım kaygılarımı bıraktığımda rabbime güvendim o zaman güzel şeyler oldu inşaallah hepimiz için güzel olacak araştırmak çok iyi değil aslında insanda kaygıya neden oluyor sonra stres doktorlarımızı dinleyelim en güzeli onlar işlerini yapıyorlar ben doktoruma güveniyorum 🌺

w
İnşallah 🤲🏻 ben 2 yıldır uğrasıyorum. 1 yıldırda sürekli aşılamayla uğrasıyorum. Gecen sene eylülde tatile gittim ani kararla tüp bebeğe başladık taze transfer olacaktı ohss oldu iptal oldu. Sonraki ay kist cıktı iptal oldu sonraki ay başladık estrofem ağır geldi transfere birkac gün kala şiddetli mide ağrısıyla hastaneye yatırıldım cok kötüydü o hastane süreci sonra cıktım transfere devm etmek istedim doktor iptal edelim kendini iyi hissedince dedi. O sürecte bari aşılama bitsin dedim birimde cok yumurta cıktı iptal oldu birinde kist derken derken 2 yılda mahvoldum sürekli göbekten iğne hormon ilacl ala ala bir hal oldum. Rabbim inşallah sonunu güzel nasip eyler.
Siz benden daha zorlu yoldaymışsınız rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin. Bi problem yoktu bizde olmadı 1 yıl hsg 3 ay yumurta büyütme ve çatlatma 2 ay aşılama şimdi de tüp bebek süreci ile devam ediyoruz. 9 ay olmuş tedaviye başlayalı. Rabbim bizim için böyle bir yol seçmişse en hayırlısı budur gönlümüze ferahlık, bedenimize sağlık versin 💕

Kızlar nisan topiğinden size umut olmaya geldim :anneadayı:

4 aşılama oldum malesef hepsi negatif oldu. Düşük amh'lıyım ve 36 yaşındayım. Her toplamada bir veya iki embriyom anca oluşuyordu, bazen hiç olmuyordu.

İlk transferde; taze bir 3. Gün embriyosu transfer edildi, negatif oldu.

İkinci transferde; dondurulmuş çift 3. Gün embriyosu transfer edildi. Çok şükür biri tuttu. Şuan 10 haftalık hamileyim. Umudunuzu asla kaybetmeyin. Embriyolarınızın kalitesi, sayısı, günü, e2 vs. gibi şeylere takılıp kendinizi yıpratmayın. Doktorunuza güvenin. Tutacağı varsa her türlü tutuyor. Duygusal gel gitleriniz ve fiziksel belirtileriniz ilaçların etkisinden oluyor çoğunlukla, onlara da çok takılmayın ❤

🙏 Allahın izniyle tez vakitte bebeklerinize kavuşacaksınız inşallah. Bu topikte bulantı, ultrason, cinsiyet konuşmaya başlayacaksınız 🙏🌈

X