2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

24u dedi canim test gununu☺️İns hepimiz icin cektigimiz herseye degsin☺️Sizinle beraber sayacagiz🙃
Amin inşallah emeklerimiz boşa gitmesin diye dua ediyorum hep ☺️ Benim çift embriyo transferi oldu 5.gun dondurulmuşlardı. Senin kaçıncı gün donduruldu canım ☺️

Canım benim tüp beneksen önce doğal yolla geneliklerim olmuştu düşüklerimden sonra bir adetimde böyle bir şey yaşamıştım. 1 haftada ancak sökülmüştü. Çok normal. Kimyasal gebelik nasıl oluyor? Kan değeri artıyor ama kese mi olmuyor? Seni nisan grubundan hayırlıyorum hamileydin sanırım. Kimyasal gebelik kendi kendine mi sonlanıyor?
Canım beta çok artmadı. Yavaş arttı. En son 6 haftalıkken bile 300 su beta. İlaçları bırakıncada regl oldum

Bende eklenmel için yazmıstım ama görmediler:)

Kızlar geçen ay kimyasal oldu transfer sonucum.
Bu ayda reglime bir hafta kala pembe lekelenme başlayınca erken regl ölüyorum sandım. Ama 1 haftadır günde 1-2 pembe lekelenmeden ileri gitmedi.
Niye böyle olur ki kist felan mi oldu acaba.
Doktorum da şehir dışında cumartesi gideceğim.
Benim de en son ki negatif denememden sonra böyle olmuştu doktora gittim çatlamamış yumurta var o kanama yapıyor dediler Cylo prognova mı ne öyle bir hap var ya onu kullandım çözüldü

Benım 3 tane çözdürdüler 3. Gün embrıyosu 2 tane transfer yaptılar 1 tanesını 5. Gune kadar yasayacak mı doyenkontrokmettıker yasadı sonra tekrar dondurdular.
Ebriyolariniz cozuldukten transfer asamasinda gelisimine devam eden oldu mu ? Veya canliliklari nasildi bilgi verdi mi doklariniz si

Ah sorma saat başı telefon çalıyor ananemın daha az ilacı vardı:))) inş mutlu son olsun da sizinde karnınızda morluklar oluştu mu? Bır de fitil kullanıyor musunuz? Ben sabah2 aksam 2
Aynen dogru soyluyorsunuz yemekten cok ilac iciyoruz😀karnimda morluklar yok denebilir canim igne izingibi kucuk noktalar var.ben igne yapmadan soguk uyguluyorum hissizlik oluyorbirde dikine vuruyorum aci morarma olmuyor eger oyle yapmiyorsan mutlaka dene. Fitil kullaniyorum canim sabah ogle aksam. Sizin kacnci gunde🥰

Ebriyolariniz cozuldukten transfer asamasinda gelisimine devam eden oldu mu ? Veya canliliklari nasildi bilgi verdi mi doklariniz sizlere
Benim ilk tedavimde 3.gün olarak dondurulan 2 embriyom oluşmuştu birini 3.gün dondurulmuş olarak transfer olmuştum diğeri ise çözdürdüler ilerlettiler 5.güne geldi dondurdular, sonrasinda 5.gün dondurulmuş olanı transfer oldum ve tutmuştu fakat düşük yaptım 😔

Herkese merhaba dondurulmuş 5.gün embriyosu bugün transfer harç 7.günüm erken gebelik testinde negatif çıktı kanda pozitif olma ihtimali yok değil mi ? Normalde kan verme günüm 18 Haziran erken mi sizce bu durumu yaşayan veya bilgisi olan var mı?

Merhaba aynı benim gibisin bnm transfer hariç 6.günüm bnm de 5. Gün embriyo ve erken de negatif çıktı test günü 21 i ama dayanamadım yaptım

X