2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Bende 5.gunum ılık duş aldım ama unuttum deodorant sıktım korktum şimdi tedirgin oldum
Korkma canım öyle şeylerden hiç bişey olmaz, bana hiçbir şey yasak değil dediler benim aklıma bile gelmedi yasak olan şeyler, ilk günden beri parfüm sıkıyorum bence çok üstüne düşmemek lazım böyle şeylerin

Rahatladım suan :)))
Sakınan göze çöp batar derler evet çok zor yollardan geçiyoruz benim de ikinci tüp bebek denemem ilk defa pozitifi gördüm, fakat doktoruma çok güveniyorum yasak olan her şeyin gereksiz olduğunu savunuyor ilişki dahil. Sonuçta şu an normal bir gebelikten farkı yok ve öğrenene kadar normal gebeler neler neler yapıyorlar. Hep söylüyorum benim arkadaşım regl gecikmesi takip etmeyip 6. haftaya kadar çok ağır halterlerle spor yapmıştı çok şükür hiçbir şey olmadı, şu an hafifte olsa hala spora devam ediyor. O yüzden kendinizi şunu yapmasam bunu yapmasam mı diye strese sokmayın bence dikkat edin ama çok sakınmayın sadece benim tavsiyem tabi size kalmış☺️

Sakınan göze çöp batar derler evet çok zor yollardan geçiyoruz benim de ikinci tüp bebek denemem ilk defa pozitifi gördüm, fakat doktoruma çok güveniyorum yasak olan her şeyin gereksiz olduğunu savunuyor ilişki dahil. Sonuçta şu an normal bir gebelikten farkı yok ve öğrenene kadar normal gebeler neler neler yapıyorlar. Hep söylüyorum benim arkadaşım regl gecikmesi takip etmeyip 6. haftaya kadar çok ağır halterlerle spor yapmıştı çok şükür hiçbir şey olmadı, şu an hafifte olsa hala spora devam ediyor. O yüzden kendinizi şunu yapmasam bunu yapmasam mı diye strese sokmayın bence dikkat edin ama çok sakınmayın sadece benim tavsiyem tabi size kalmış☺️
Benim doktorum da yasakldr gereksiz ama sizin içiniz rahat etsin diye cinsel ilişki yasak diyoruz demişti normal hayata dönmek lazım sadece sıcağa dikkat edin dedi :)

Benim doktorum da yasakldr gereksiz ama sizin içiniz rahat etsin diye cinsel ilişki yasak diyoruz demişti normal hayata dönmek lazım sadece sıcağa dikkat edin dedi :)
Evet çoğu doktor zaten onlar suçlanıyor sonrasında diye kendilerini garantiye alıyorlar, gebelik takibi için gittiğim doktorum da artık pozitifi gördün tüp bebek geride kaldı normal bir gebesin aman tüp bebekle oldu her şeye dikkat etmeliyim diye düşünme dedi ☺️

Evet çoğu doktor zaten onlar suçlanıyor sonrasında diye kendilerini garantiye alıyorlar, gebelik takibi için gittiğim doktorum da artık pozitifi gördün tüp bebek geride kaldı normal bir gebesin aman tüp bebekle oldu her şeye dikkat etmeliyim diye düşünme dedi
Çok doğru:) inşallah hepimiz kucağımıza sağlıkla alırız ❤️

Kızlar şuan tedavi aşamasındayım Temmuzun 2 sinde tedaviye başladık iğneleri kullanıyorum merak ettiğim dün cetrotin yazdı doktorum vurdurdum cetrotındennkac gün sonra opu oldunuz

Yarin tekrar hastaneyi aricam bakalim ne dicekler. Pozitiften 2 gun sonra tekrar baktir bize haber ver dediler. Bi daha isterler mi ki. Kan vermeyi beklemekte stresli..
Sen bi daha baktir mutlaka 2 gun sonra. Kafan rahatlasin. Benim 12. Gun cok yuksek cikti bi daha baktirma dediler ben 2 kere daha baktirdim nolur nolmaz die.
Katılıyorum ben de baktırmistim aynı merkezde 3 kez sonra bıraktım artış oranı iyi olunca için rahat etmesi için baktir bence tebriklerr🧿

Çok geçmiş olsun Kan sulandırıcı kullanıyormuydunuz acaba onu kesiyor doktorlar kanama olmasın diye bende bu hafta kesti dr
Bende iki kere tartıştım eşimle hormonlardan biraz ajiteyiz sanırım😔
Teşekkürler canim evet oksopar ve corasprin kullanıyorum oksopar yapmadılar biraz korkuyorum ama bilemedim de ...
Kendi dr haberi yok ulaşamadım kendisine ,
Eşim kafayı cizdirdi bana tamam daha hamile gibi hissetmiyorum ama hamileyim yani bu kadar da üstüme gidilmez değil mi benim naz yapmam lazım yapamıyorum, şimdi prenses gibi davranıyor bensiz kaldı sanırım bu gece de bensiz kalacak dersini alir diye umarım 🤭🤭🤭🤭

Bende transfere kaplar fitness yapıyordum bıçak gibi kestim aslında devam etmek lazım ama emin değilim olamadım bizler gebeligi zor elde ediyoruz malum riskli gruptayiz en azından yürüyüş bandı hafif dumble falan kaldırmak istiyorum kendi dr görürsem sorcam☺️

Kızlar dün sabah test yaptım transfer hariç 4.günümdü ancak ışıkla baksan çok zor ikinci çizgi vardı. Bugün 5.günüm tekrar yaptım ve pembe ikinci çizgim oldu gözle net görülüyor☺️ embriyom 6.gün embriyosu diye sanırım erken belli oldu :) cuma günü kan vericem
Hani hani testleri bizde görelim 🥰🥰

Eklentiler

• IMG_0044.jpeg
    IMG_0044.jpeg
    122,8 KB · Görüntüleme: 32
Yasal olarak öyle ama kimse pek dinlemiyor çok var çift transfer edilen
Ben rapor çıkararak tup bebek yaptım devlette 3 embriyom vardi 1 i iyi kalite 2 si ortaydi ve beraber donduruldu ilk denemede rahim tam hazır değildi ama deneme hakkından sayıldı, 2.denemede kimyasal oldu 3.deneme çift embriyo transfer edildi 3. Denemede izin verildi bana 32 yaşındayım

X