2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ben 12.gün 143 tü değerim sizinde iki kat artmış yani ben hemşireye düşük mü diye sorduğumda 100 üstü istediğimiz değerdir dedi bir sonraki test de verdiğinizde en az %70 artması gerekir dediler iki gün sonra verdiğimde 453 olmuştu yani benim de sizin gibi düşük başladı beta sonradan sıçradı şu anlık endişe etmeyin ☺️
Ne stresli surecler. Simdide tek mi cifti :) saglikla kucagimiza alalim insallah

Ne stresli surecler. Simdide tek mi cifti :) saglikla kucagimiza alalim insallah
Ben tek embriyo koydurmuştum doktorum çift koyarsak sende tutunma ihtimali çok yüksek riskli olduğu için ikiz gebelik de çok istemiyoruz demişti tek koymuştu inşallah gönlünüzden ne geçiyorsa o olur sağlıkla gelsinler ☺️🌸

Ben tek embriyo koydurmuştum doktorum çift koyarsak sende tutunma ihtimali çok yüksek riskli olduğu için ikiz gebelik de çok istemiyoruz demişti tek koymuştu inşallah gönlünüzden ne geçiyorsa o olur sağlıkla gelsinler ☺️🌸
Benim yas 41 olunca 2 transferde de cift embriyo ttansfer edildi. Ihtimal artsin diye

Canım hayırlı olsun en az %66 artis olmalı 48 saatte kimyasal olunca daha düşük değerler oluyor ve artış hızı düşük olabiliyor yada artmıyor.
tebrik ederim kimyasal değil gayet güzel artmış 14.gun tekrar ver istersen 🧿❤️
Yarin tekrar hastaneyi aricam bakalim ne dicekler. Pozitiften 2 gun sonra tekrar baktir bize haber ver dediler. Bi daha isterler mi ki. Kan vermeyi beklemekte stresli..

Yarin tekrar hastaneyi aricam bakalim ne dicekler. Pozitiften 2 gun sonra tekrar baktir bize haber ver dediler. Bi daha isterler mi ki. Kan vermeyi beklemekte stresli..
Sen bi daha baktir mutlaka 2 gun sonra. Kafan rahatlasin. Benim 12. Gun cok yuksek cikti bi daha baktirma dediler ben 2 kere daha baktirdim nolur nolmaz die.

ben 36 yaşındayım dr bana tek embiriyo transferi yaptı aynı gün 23 yaşındaki kıza çift embiriyo transfer etmişti biraz da kişinin talebine bakıyorlar sanırım ben çift istemedim hiçbir zaman
Bi ara oyle bi kural vardi 35 oncesi ilk 2 denemede tek sonrakinlerde istege gore cift koyuluyodu 35 den buyuklerr direk ciftle baslayabiliyodu.

Evet bildirdim canim

O kadar ağladım ki tam anlamadım inşallah bugünkü usg de net belli olur her sey kuzum darisi senin başına nasil güzel bir sesti bebeğimin kalbini duymak gümbür gümbür hem de🧿❤️🤲
Çok geçmiş olsun Kan sulandırıcı kullanıyormuydunuz acaba onu kesiyor doktorlar kanama olmasın diye bende bu hafta kesti dr
Bende iki kere tartıştım eşimle hormonlardan biraz ajiteyiz sanırım😔

Çok geçmiş olsun Kan sulandırıcı kullanıyormuydunuz acaba onu kesiyor doktorlar kanama olmasın diye bende bu hafta kesti dr
Bende iki kere tartıştım eşimle hormonlardan biraz ajiteyiz sanırım😔
Bos verin kocalarinizi kapiyi kapatin suratlatina kendi kendine konusup dursunlar. Hayattaki hicbirsey sizdende bebeginizden de kiymetli degil. Ona kavusmak icin ne izdiraplar cekiyoruz. Kimsenin sizi uzmesine kirmasina musade etmeyin kocsniz bile olsa...

Bos verin kocalarinizi kapiyi kapatin duratlatina kendi kendine konudup dursunlar. Hayattaki hicbirsey sizdende bebeginizden de kiymetli degil. Ona kavusmak icin ne izdiraplat cekiyoruz. Kimsenin sizi uzmesine kirmasina musade etmeyin kocsniz bile olsa...
çok haklısınız birden patlıyor insan onlar da üzülüyor ama oluyor işte 😐 sakin kalmaya çalışmak lazım 🙏

X