2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Hmm genelde progestan dex 25 mg olarak veriliyor biliyorumda demekki 50 olanida var 😆 olsun bende senden bisi öğrenmiş oldum iste 😀
Bu tedaviler en az 50 lik doz ile başlanıyor isim gereği biliyorum , o yüzden 2 flakon 25x2 dex sonra 50 lik progestan tek gidiyor neyse bunlar doktorların hesabı olarak kalsın biz hayırlısıyla dozları azaltarak kurtulalım ve bebislerimize kavuşalım bence cnm🤲🧿

Bu tedaviler en az 50 lik doz ile başlanıyor isim gereği biliyorum , o yüzden 2 flakon 25x2 dex sonra 50 lik progestan tek gidiyor neyse bunlar doktorların hesabı olarak kalsın biz hayırlısıyla dozları azaltarak kurtulalım ve bebislerimize kavuşalım bence cnm🤲🧿
Aynen herkesin kullanimi farklı 💜

Canım kişiden kişiye değişir. Kuzenim günde sadece 1 defa göbekten 25 ml yaptı ve doğumuna haftalar kaldı oda tüp bebek. Mesela benim değerlerim çok iyi ama yine de donmuş embriyo olduğu için günde iki defa 25 ml gündüz 25 ml akşam vuruyorum göbekten. Dediğin gibi bunu 4 defa kullananda olabilir progesteron hormon değeri iyi olmayanlar yada rahmi yeteri kadar kalınlaşmamış olanlar

Canım kişiden kişiye değişir. Kuzenim günde sadece 1 defa göbekten 25 ml yaptı ve doğumuna haftalar kaldı oda tüp bebek. Mesela benim değerlerim çok iyi ama yine de donmuş embriyo olduğu için günde iki defa 25 ml gündüz 25 ml akşam vuruyorum göbekten. Dediğin gibi bunu 4 defa kullananda olabilir progesteron hormon değeri iyi olmayanlar yada rahmi yeteri kadar kalınlaşmamış olanlar
Aynen canım bende onu dedim zaten biz yapay siklus a göre transfer olunca kan değerimizi göre dışarıdan destekle kavusabilecegiz bebeklerimize olsun sonu güzel olsun da 9 ay igneye hepimiz raziyiz değil mi?🤲🌸

Çok çok silik gördüm ama sizce de varmı

Eklentiler

• IMG_4370.jpeg
    IMG_4370.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 41
Yani kolay oldu diyemem hatta ikincisini psikolojik olarak atlatmak ilkinden çok daha zor git gide umutsuzluk kaplıyor çünkü insanı ama geride 2 embriyo daha var vardır bundada bir hayır demekki sağlıksızdı o şekilde tutsaydı hasta olsaydı çok daha kötüydü diye kendimi sakinleştirdim çünkü doktorum rahim bilgisayar gibidir sağlıklı olanı tarar bulur sağlıksız olanı kabul etmez olmuyorsa aslında seçiyor ayrıca yumurta ve sprem olduğu sürece umut var deme
Umutsuzlukğa kapılmayın benim 7.transferimde tuttu ki bulunabilen hiç bir sebeb yoktu
Çok şükür son transferim 21 haİran oldu ve kuzuklarım tutunmaya çalışıyor

X