2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Canım uygulamada da 6 hafta iki gün önce de doktora gittigimde 5hafta 5 günlük görünüyor son adetinle uyumlu büyüklüğü de dedi. Hic bişeyim yoktu bir anda başladı. Hatta sabah kahvaltida çok iyiydim midem kazan gibi ne yesem doymuyorum dedimm. 4ten sonra baktım bel ağrısı filan başladı kasıklarım ağrıdı. Kardeşim patates kizartiyodu o kadar tiksindim ki kokusundan, sonra ablam aradı telefonla konuşurken de midem bulanıyordu konuşmak bile istemedim.
Doktor bana böyle belirtiler başlayabilir regl ağrısı gibi ağrın olabilir, mide bulantın başlarsa da duramayacak gibi olursan ilaç yazarım demişti. O yüzden normal sanırım canım ☺️

Doktor bana böyle belirtiler başlayabilir regl ağrısı gibi ağrın olabilir, mide bulantın başlarsa da duramayacak gibi olursan ilaç yazarım demişti. O yüzden normal sanırım canım ☺️
Daha yolun başındayız önümüzdeki gunler neler gösterecek bize bakalim😃 bana da bulantin var mı şimdi yok dedim. Baş donmesi göz kararması vardı geçen haftadan beri normaldir bugünlerde yanında kraker bulundur şeker bulundur tansiyonun kan şekerin düşebilir kendini kötü hissettiğinde ağzına at biseyler demisti. Neyse bebislerimiz iyi olsun da başa gelen çekilir 🥰

Daha yolun başındayız önümüzdeki gunler neler gösterecek bize bakalim😃 bana da bulantin var mı şimdi yok dedim. Baş donmesi göz kararması vardı geçen haftadan beri normaldir bugünlerde yanında kraker bulundur şeker bulundur tansiyonun kan şekerin düşebilir kendini kötü hissettiğinde ağzına at biseyler demisti. Neyse bebislerimiz iyi olsun da başa gelen çekilir 🥰
Benim de göz kararması oluyor çok sık ama başka bir şey yok, aynen öyle canım iyi olsun, kalp atışı duyalım da belirtiler bile güzel var olduğunu gösteriyor en azından☺️

ben de bu gittiğimde soracagım göbek derse kendim yapmak isterim, hergun saglık kurulusuna gitmek işkence, peki sertlik oluyor mu vurduğun bölgede
2. 3 gün acemilik oldu morarasın şimdi geçti sadece iğne dolduğum yer nokta nokta o kadar oda olsun ama iğne sonrası batma ve bel ağrım yoğunlaşıyor dedim acaba etki mi yapıyor

Benim son adet tarihim 20si ama doktor 26sini baz al dedi 🤷 cok karisik , bizde cok yeniyiz ogreniriz bakalim 😆😆
baya baya karışık😅😅 benim son adet tarihim 22si ona göre de hesapladi. Normalde 5. günde bebek rahme düşmez tüplerde işi bitmemiş oluyor ama bize 5 günlük bebeği rahme koyuyolar o da var . Daha da içine girersem durumun içinden cikamam 😅😅

X