2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Oo super masallah 4.testi yapmamak için zor duruyorum valla ama direkt bende kese gitcem🧿❤️
Bende yapmayacaktım ama dün sağlık ocağına gidince tüm hormon testlerini yapalım dediler beta da baktılar, sonucu bu sabah çıktı🥹 yapınca insan rahatlıyor yine de arttığını görünce, kendi doktorum cumartesi görünür kese demişti ama ben pazartesiye randevu buldum. Keşke kalp atışı da gözükse de daha da rahatlasak 🥹♥️

Gözün aydın canım darısı başımıza inşallah. Bu haftayı ben anlamadım. Uygulamada 3 hafta 4 günlük 4. Haftanın icindesiniz diyor. 3 gün sonra 5. Haftaya mı girmiş olacam. 4. Haftayı tamamlayıp. Kafam karıştı. 10 gün sonra keseyi görebilir miyim acaba 6 haftalık mı oluyorum o zaman. Tabii kan değerlerim hayırlısıyla güzelce yükselirse
Transfer tarihin neydi canım ve 5. Gün mü?

Gözün aydın canım darısı başımıza inşallah. Bu haftayı ben anlamadım. Uygulamada 3 hafta 4 günlük 4. Haftanın icindesiniz diyor. 3 gün sonra 5. Haftaya mı girmiş olacam. 4. Haftayı tamamlayıp. Kafam karıştı. 10 gün sonra keseyi görebilir miyim acaba 6 haftalık mı oluyorum o zaman. Tabii kan değerlerim hayırlısıyla güzelce yükselirse
Ben uygulamada transfer tarihiyle baktığımda ultrason görüntü haftasıyla aynı çıkıyor. Ben 5+3 keseyi gördüm kuzum sende görürsün🤲🥰

Merhaba,2.gun gittikten sonra ortalama kac gun suruyor bu rahim hazirligu
Ben 10 gün ilaç kullanıp gidiyorum. Kontrol ediliyor 5 günlük daha ilaç kullanıyorum. Sonra transfer. Yani adetin 18-20. Gün arasına denk geliyor eğer rahim kalinlasmada bir sorun yoksa

O zaman 5 değil 4 haftalık olacaksın. Normalde tam test gününde öğrendiğinde 4 haftalık oluyorsun. Ben 12 haziranda transfer oldum 16. Günüm 5 haftalığım

Eklentiler

• IMG_1369.png
    IMG_1369.png
    143 KB · Görüntüleme: 36
Ben uygulamada transfer tarihiyle baktığımda ultrason görüntü haftasıyla aynı çıkıyor. Ben 5+3 keseyi gördüm kuzum sende görürsün🤲🥰
Bende az önce paylastım uygulamada öyle yazıyor canım. 4. Hafta içindesiniz yazıyor 3 hafta 4 günlük oldu bugün yanş 3 gün sonra haftayı tamamlayıp 4 mğ doldurcam kafam karıstı iyice 😂

Bende az önce paylastım uygulamada öyle yazıyor canım. 4. Hafta içindesiniz yazıyor 3 hafta 4 günlük oldu bugün yanş 3 gün sonra haftayı tamamlayıp 4 mğ doldurcam kafam karıstı iyice 😂
Çok normal kafalarımız hiç yerinde değil ☺️sağlıkla büyüsün bebeklerimiz 🤲

3+3sün 4 gün sonra 4+0 oluyorsun böyle böyle gidiyor. Happy Mom indir istersen.. sat istiyor ama ben geriye sayarak sat tarihi yaptım merryliya merryliya

Eklentiler

• IMG_7798.png
    IMG_7798.png
    218,1 KB · Görüntüleme: 32
İndirdim ama adet tarihi istedi 4 hafta 3 günlük gösterdi sildim geri
Ben sayarak adet tarihi buldum, normal test gününde 4 haftalık oluyorsun. sen erken öğrenmişsin zaten herkes erken öğrenmediği için uygulamada öyle yazıyor bence. Onun yanında 3 hafta 3 günlük gebesin diyor zaten bu yüzden 4 gün sonra 4. Haftana giriyorsun test gününden sonra 4 hafta 1 günlük diye devam ediyor umarım anlatabilmişimdir🙏🏼☺️

X