2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Merhaba
Bugün transferin 7.günü dün akşamdan beri midem inanılmaz yanıyor bulanıyor ama çıkaramıyorum bu normal mi ? Acaba psikolojik mi?
Canım çok stresliyiz ondan olabilir. Açık havada derin nefes egzersizi yapsan? İdrar yolu enfeksiyonu bende eskiden çok tekrarlardı oyle bir sey değildir di mi :)
ben dayanamadım az once kan testi verdim

Arkadaslar benim transferden sonra 2 gun hep kasiklarim agridi ama dun itibariyle pat diye kesildi, 3.gunumdeyim. Ucak yolculugu yapmak zorunda kaldim. Acaba orda sallantida bisey oldu da dustu mu 😔 lutfen deneyimlerinizi yazar misiniz? 🙏🏻
Canım tanıdık bir doktora benzer sorular sordum bana güldü :) saglıklıysa her turlu tutunur, bozukluk varsa vucut atar dedi. kızlardan birisi yazmıs her gun 20.000 adım atmıs yine de poz cıkmıs oyle dusun :) benim de 4. gun cok cok agrıdı su an iyiyim. test gunun ne zaman :)

Hala peçeteye pembe kahverengi lekelenmelerim geliyor. Sorun yoksa bunlar neden oluyor acaba😞
canım doktor sorun yok dediyse yoktur :) psikolojimizi hep iyi tutalımmm, olumlu dusunelim, guzel enerjiler gonderelim :) bazılarında boyle seyler oluyor, arkadasımda da olmustu su an kızı tam 4 yasında prenses gibi :)

Kizlar 6. Haftadayim ben 6+4.
2 gündür mide bulantısından ayaga kalkamıyorum. Tam olarak kusamıyorum da. Bu nedir, bu nasıl bişeydir
darısı başımızaaaaa :) 4-8 hafta arası olur ve hemencecik gecer umarım canım :) limon koklamak bana cok iyi gelir. doktor mide bulantısı ilacı verir belki konusabildin mi canım?=

O maalesef bende de var ayrıca progrstan vajinal fitil sabah öğle akşam ama onu kullanıyorum çalışıyorum sürekli ayaktayım hemen çıkıyor bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bana aynı durumu yaşayan var mı
canım biraz erken saatte yapsan sonra biraz daha uyusan olmaz mı acaba :) ben yarım saat dinleniyorum ama son iki gundur koyduktan birkac saat sonra gidiyor :)

Canım tanıdık bir doktora benzer sorular sordum bana güldü :) saglıklıysa her turlu tutunur, bozukluk varsa vucut atar dedi. kızlardan birisi yazmıs her gun 20.000 adım atmıs yine de poz cıkmıs oyle dusun :) benim de 4. gun cok cok agrıdı su an iyiyim. test gunun ne zaman :)
Canim cok sagol 🙏🏻 test gunum 5 temmuz. Ahhhhh simdi okudum canim diger mesajlarini da, cok cok cok sevindim. Katlana katlana devam etsin 😍

Canım çok stresliyiz ondan olabilir. Açık havada derin nefes egzersizi yapsan? İdrar yolu enfeksiyonu bende eskiden çok tekrarlardı oyle bir sey değildir di mi :)
ben dayanamadım az once kan testi verdim
Bence de stres’den olduğunu düşünüyorum artık
Sizin kaçıncı gün bugün kan testi verdiniz?
İnşallah güzel sonuç gelir 🙏🏼🥰

Canım adetin kaçıncı gününde transfer olduğunla da alakalı. Doğal siklus ilerlendi ise son adet tarihinle de uyumlu olabilir ama en doğrusu kaç günlük embriyo ve ne zaman transfer olduğu . Mesela benim son adet tarihi 9 mayıs ama ben çok geç 4 haziranda transfer oldum. 9 mayısa göre bakarsam çok ilerde çıkar gebeliğim doğru olmaz
Yumurta toplamadan sonra 2 ay rahim dinlendirme oldu 2 adet gördüm 2 adet bittikten sonra transferim oldu ilaç iğne yoğun şekilde kullandım son adet tarihimi baz aldım ultrason ile de uyumlu

Kizlar 6. Haftadayim ben 6+4.
2 gündür mide bulantısından ayaga kalkamıyorum. Tam olarak kusamıyorum da. Bu nedir, bu nasıl bişeydir
Üzgünüm ama daha çok başı korkutmak istemem kişiden kişiye göre çok değişiyor kimisinin 12 haftada son buluyor ben 21 haftadayım artık acıkınca mide bulantısı çok oluyor yediğim gibi anında kesiliyor kendimi hiç aç hissetmiyorum mesela ama bulantı ile kendini belli ediyor yemek saatii acıktım diye 😂😂 3 gün önce tatanoz aşısını vurdurdum kimisinin çok rahat geçiyor o kadar herkese sordum yeni gebeliği bitmiş olan rahattı hepsi ben iğnenin ertesi günü kolum çok ağırdı sabah kalktığım gibi yemek yedim hiç bişey yoktu tostum biter bitmez pat diye çıkardım koltuktan ayağa zor kalktım tüm halılarım battı banyoya kadar yıkamaya gönderdim o gün bulantım hiç iyi geçmedi acile zaten bulantıdan dolayı sürekli giderdim damardan ilaç verirlerdi çok rahatlatırdı ama ilk defa bu da rahatlatmadı sonra daha büyük bi serum taktılar çorba içtim aynı zamanda rahatladım çok şükür ertesi günü kolumu hiç oynatamadım sabahına daha kötüydü akşama kadar hafifledi şimdi tamamen geçti aşının 4 . Günü bugün kolumda ağrı kalmadı rahatladım

X