2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

4+5im ben programa göre, senin transfer tarihin kaçtıı

Canim hastaneye ve doktora gore degisiyor sanirim bende 25 yasindayim ama kendi istegimle cift embriyo transferi oldum ozeller kılıfına uyduruyor

Canım yüzde 66 artması bekleniyor. Seninki 67 artmış. Bence umut var, ilaçlarını kullanmaya devam et.

Benim geçen ay kimyasal oldu 45-67-101 şeklinde ilerledi. Artış oranı azdi

Canim hastaneye ve doktora gore degisiyor sanirim bende 25 yasindayim ama kendi istegimle cift embriyo transferi oldum ozeller kılıfına uyduruyor
Yasal değil canım bı şikayet edilse dünyanın cezasini yer. Yasal olmamasının nedeni riskli ikiz gebelikler hem bebekler için hem anne sağlığı için. Zaten erken doğumla ya Allah korusun ölüm yada engel durumu olabiliyor bu yüzden yasak. Çift embriyo yapan doktorlar genel de hastanenin başarı oranı yüksek olsun dihe yapıyor bu durum yanlış canım tabiki de tercih senin ama doktorun ne yazikki yasal olmayan birşey yapıyor

Yasal olmadigini biliyorum canim :)) dedim ya kendi istegimle

hayırlı olsun canım :) transfer hazırlığına ne zaman başladın başladığında rahim kalınlığın kaçtı kaç günde 9 mm oldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…