2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ahahhaa yaaaa napacaz böyle canımm al benden de o kadar durum vahimmm , ıkınmakta istemiyorum
Ayy bende
Ahahahaha yaaaa alemsin canımm cok güldüm

Canım hafif gaz hissi vardı. Bir kez oldu. Ondan sonra görmedim. Zaten aşırı soluk renkti bir sorun yoktur diye düşünüyorum
Aaa tamam canim yoktur tabii bende ne yerlesme ne de leke vs oldu da hani belirti oldu mu öncesinde onu merak ettim
Onlar bende de var canım, yok bence endise etme
Oh icim rahatladı valla bazen unutuyorum hamile gibi hissetmiyorum da aslında belki de daha iyi kafama çok taksam daha çok etkilenirim olumsuz bir şey olursa sanırım böylesi daha iyi
çok teşekkür ederim, doktorum cumartesi günü kese görebiliriz dedi..
inşallah
Oo super hadi bakalım güzel haberler bekliyoruz benim ptesiye kaldı bakalım inşallah
2025 subat annelerine bakıyorum bizimle paralel gidiyorlar dediğin gibi biz 5 kusur haftayiz dimi programa göre

Merhaba
21 haziran 2 tane embriyo transfer edildi.30 haziran test günüm fakat benim hiç yazanlar gibi bi belirtim yok. Sadece göğüslerim çok ağrıyor onu da ilaçlara bağlıyorum bugün sabah dayanamadım erken gebelik testi yaptım sanki bana göre bir hayali çizgi var gibi geldi siz de yorumlarmısınız.

Eklentiler

• IMG_5688.jpeg
    84,5 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_5687.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 72
Hayırlı olsun çizgi görünüyor ama belliki yeni daha tutunur sana sımsıkı inşallah

Transferden sonra beni bilgilendirilir, hapşırma öksürme gibi eylemlerin transfere olumsuz bir durumu olmaz kaygı etmeyin bu durumlarda diye

Hayırlı olsun canim

Kızlar ben dayanamıyorum ya ne geçmez günlerdi. Daha 4 gün oldu. Test yaptırmamak icin kendi içimde savasıyorum
Canım o günler hiç geçmiyor. Önce 10 gün geçsin diyorsun. Sonra 2. Testi bekliyorsun. Dayanamıyorsun 3. Test yaptırıyorsun. 2 hafta bekle diyorlar bekliyorsun. Kese görüyorsun sonra kalp atışı. Daha bunun testlerini beklicez gelişimini takip edicez.. off çok zor. Millet nasıl çatır çutur doğuruyor delilik bu iş

Hayırlısıyla inşallah pozitif olur sonu güzel olurda onlarıda bekleriz oldu mu olmadı mı düsüncesi falan beni delirtiyor

Seni çok iyi anlıyorum
Ama kafanı başka şeylerle doldur hobilerin varsa onları yap
Ben biraz korkağım hemen herşeyde korkuyorum. Mesela iğne vurunmaya giderken dün gece önümüze motor cıktı eşin fren yaptı kalbim yerinden cıktı kasıklarına bi ağrı girdi. Nasıl korktum o yüzden cok dısarı cıkmak istemiyorum. En ufak şeyde kalbim ağzımda

Kızlar ben dayanamıyorum ya ne geçmez günlerdi. Daha 4 gün oldu. Test yaptırmamak icin kendi içimde savasıyorum
Bence yaptırmayın tutun kendinizi benim dün 4.günümdü erken gebelik testi yaptım tutamadım kendimi çıkmadı çokta üzüldüm kendi kendimi yiyorum şimdi test gününe kadar

farkına varmadan millet neler neler yapıyor denizi, yüzmesi ev işi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…