2024 HAZİRAN AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Ay benim bugun belimin agrisi kayboldu. Insan o agriyi hissetmek istiyormus. Karnim regl olacakmis gibi ama tabi kabizliktan dolayi da agrim oluyor. Kabizlik sanirim cogumuzun sorunu. Kuru kayisi, zeytinyagi filan fayda etmedi. Doktoruma yazdim ne yapabilirim diye. Test gunume de 2 gun var. Ne kadar zormus beklemek. Sizde belirtileri sonradan azalip kaybolan var mi?
Benim de öyle oldu canım, göğüs hassasiyeti kasıl batması vardı bütün belirtiler gitti ben de korkmuştum senin gibi pozitif sonuçlandı ama endişelenme

6 haziranda transfer oldum. Bir yerde 5+3 görünüyor, bir yerde 6+0. Blastokist(5. Gün embriyosu) transferi olduk biz. O yüzden son adet tarihi baz alınıyor diye biliyordum.

Perşembe gününe doktordan randevu aldım. Eğer 5+3 ise kalp atışını duyamayabiliriz. 😔
Benim de son adet 13 mayis ama 5.gun transferine baktim rahim ostrojen seviyem dalgalaninca tedavim uzadı Benim de uygulamaya göre 5+2 oluyor haftaya ptesi gideceğim kese için 🥺🧿

gerçi insanlar hamile kaldığını belki bilmiyor bile bu süreçte, biz erken öğrendiğimiz için biraz fazla stres yapıyoruz. aslında avantajımız bile var doktorlar embriyoyu rahimde en güzel yere yerleştiriyor mantıken ilişkinin yasak olmaması lazım zaten
Aslinda ondan değil mikrop kapmamasi için hatta şu bile degdirmiyorum ben vajinal duş bile yasak bende sırf enfeksiyon ve mikroptan bebekle alakası yok bence

Benim geçti birden her şeyim korkuyorum ufaktan🥺
bence daha belirtiler için bir tık erken canım ya.. 6 haftadan sonra net başlıyor diye biliyorum
normal gebeler de şu zamanda regl bekliyor hemen gecikme sonrası test yapmazlarsa o yüzden hiç korkma
çok ileri haftalarda değiliz ki hep hissedelim:cry:

X