2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ay gerçekten hiçbirimiz uyuyamamışız, bana da aşırı sıcak bastı, ağrıları söylemiyorum artık zaten, kaburgalarım vücudumu terketmek istiyor 😂😂 ayyy yarın bakalım neler diyecek, son kontroller artıkk hüğğğğğ 🥲💕💕💕
Aynen öyle acemimm bebiş kaburgaları sevmiyor tekmeleyip duruyor 🤣🤣🤣. Karnıma doğru sürekli kızım yapma noolurr diyorum😀😀. E nerdeydinizz uyuyamanlar foruma girain çene çalalım çok sıkıldım gece 🤣🤣🤣🤣. Yarın oda numarası vs belli olur benim heralde artık. Senin kontrol ne zamann 🥹🥹💖💖💖

Aynen öyle acemimm bebiş kaburgaları sevmiyor tekmeleyip duruyor 🤣🤣🤣. Karnıma doğru sürekli kızım yapma noolurr diyorum😀😀. E nerdeydinizz uyuyamanlar foruma girain çene çalalım çok sıkıldım gece 🤣🤣🤣🤣. Yarın oda numarası vs belli olur benim heralde artık. Senin kontrol ne zamann 🥹🥹💖💖💖
Ben bi yazdım da baktım kimse yok oh dedim herkez mışıl mışıl uyuyo heralde 😁😁 demeek onlarda aynıymış 🫡

Ay gerçekten hiçbirimiz uyuyamamışız, bana da aşırı sıcak bastı, ağrıları söylemiyorum artık zaten, kaburgalarım vücudumu terketmek istiyor 😂😂 ayyy yarın bakalım neler diyecek, son kontroller artıkk hüğğğğğ 🥲💕💕💕
Bende uyuyamadım gece bide terledim foşur foşur işedim 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ahahaha ben de “ay dur napıyorsun manyak” diyorum 🤣🤣🤣 uyumaya çalışıyordum valla, uykum açılmasın diye dua ediyordum 🤣🤣 benim perşembe nst var ama bilmiyorum ultrason yapacak mı 🥹 offf 1 haftadan geri sayıyoruz sana inanamıyorum 🥲❤️❤️❤️

Ahahaha ben de “ay dur napıyorsun manyak” diyorum 🤣🤣🤣 uyumaya çalışıyordum valla, uykum açılmasın diye dua ediyordum 🤣🤣 benim perşembe nst var ama bilmiyorum ultrason yapacak mı 🥹 offf 1 haftadan geri sayıyoruz sana inanamıyorum 🥲❤️❤️❤️
Uyur uyanık haldeydin o zamannn 😁😁 ben buralardayım bu hafta çünkü hem heyecan hem ağırlık uyuyamıyorum. Hadi bakalım senin bebiş ne haberler verecek perşembe bekliyoruz 🤩🤩🤩. Haftaya ben bu saatlerde doğurmuş olurum heralde 😁😁😁

Çok merak ediyorum ilk ķim doğum yapıcak 😁🤔🥰 her msjın sonuna hafta yazsanız ben hep unutuyorum 😁😁 36+0 ( gibi )

bence wasntborntofollow wasntborntofollow 😬😬💕 haftaya pazartesi inşallah sağlıkla alacak kucağına güzel kızını 😍 ben ondan 5 gün öndeyim bugün 37+4 😬
Ben muhtemelen, tercihli sezaryen olacağı için. Acemimm maşşalahh sanaa 🧿🧿🧿ben bugün 37 😁. Ama benim kıza kalsa daha gelmez çünkü hala bacak bacak üstüne atabiliyorumm

Aynen benimde öyle Hatta neden şişmedi sütümmü olmuycak gibi sorular kafamın icinde 🤔

Benim de aynı ya, sağılmış inek memesi gibi.. illa ki dolacaktır, yani umarım 😬
Sormayın ben de endişelendim.daha önce 2 doğum yaptım ama tek hatırladığım sütüm çoktu ve başıma bela bile olmuştu.ama göğüslerimi hiç hatırlamıyorum sanki ilk hamileliğim gibi resmen hafızam sıfırlanmış.

Kızlar göğüsleriniz ne durumda.benim bir süredir iyice küçüldü yumuşadı şiş değil artık niye böyle oldu ki sizde varmı böyle bişi
Benim de oyle canim. Hatta gecen dusundum kendi kendime kuculdu mu bu memeler diye ama hepimizde ayni sekildeymis sorun yok diye dusunuyorum😬 inanilmaz damarlarim cikti bi de bilmiyorum sende de var mi🙄

Benim de oyle canim. Hatta gecen dusundum kendi kendime kuculdu mu bu memeler diye ama hepimizde ayni sekildeymis sorun yok diye dusunuyorum😬 inanilmaz damarlarim cikti bi de bilmiyorum sende de var mi🙄
Evet canım çok damarlı oldu hem karnım hem göğüslerim.esmerim bide iyice konte kinte gibi oldum😁 bir de göğüs ucum kabuk kabuk dökülüyor minik minik

X