Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 101 49,3%
  • erkek

OY: 97 47,3%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    205
Seni o kadar iyi anliyorum ki🥲 bu surecte beni arayip soran, merak eden tek ama tek kisi annem oldu. En yakin arkadasim, kardesim dedigim 20 yillik arkadasim bile ipleri kopardi. Asla eskisi gibi degiliz🤷🏻‍♀️ boyle zamanlarda hayatimizdaki insanlari taniyoruz demek ki🥲 neyse saglik olsun, bebisler bize yeter🥹
Kesinlikle canımm 🙏🏻🙏🏻 az insan çok huzur

Kızlar konudan bağımsız karcherin gırgır gibi olan ama şarjlı süpürgesini deneyen var mı fiyat olarak makul geldi bana dysona o kadar veresim yok robot süpürge xiaomi var ama o da bu ara sinirimi bozuyor her şeyini değiştirdim ama yinede kırıntı falan bırakıyor ( süpürgeye de sarmazsın hdjdjdjdjs) yorumu olan var mı

Ben yoğurt süt ve maden suyu a düzenli devam ediyorum canısı her gün 3 öğün de mutlaka birini bulunduruyorum takviye in yaninda ona dikkat et bide krampları önlemek için ayak bilek hareketleri var çok kısa ve cidden iyi geliyor günlük onları yap çokta kolay inşallah şifa olsun 🤗
Tamamdır canım çoook teşekkür ederimm😘😘

Selam kızlar.
Randevusu olanlar inşallah güzel haberlerle gelirler. Instagramdan hastane cikisi yaptırmıştım bugün foto attılar 3 gün sonra elinize ulaşır dediler. Siz de görün istedim güzel teyzeleri🤗🤗
IMG-20240419-WA0003.jpg

Off onuda hiç sevmiyorum ama mecbur içicem o zaman bacaklarım çok acıyor yoksa ya.
Bende hiç sevmiyorum asitli şeyleri hiç icemem ama açıp bardağa döküyorum içine bir kaç dilim elma dilimliyorum biraz dinlendirip öyle içiyorum hem asiti azalmış oluyor hemde tadı güzel oluyor tavsiye ederim 😋

Selam kızlar.
Randevusu olanlar inşallah güzel haberlerle gelirler. Instagramdan hastane cikisi yaptırmıştım bugün foto attılar 3 gün sonra elinize ulaşır dediler. Siz de görün istedim güzel teyzeleri🤗🤗Eki Görüntüle 3416650
O popodaki ponponda takılı kaldım 🫠🫠🫠 çokk güzeller sağlıkla gelsin cicilerini giysin minik prensss 😍😍😍

Jou kusum sen nasılsın konusamadık hic ben bu ara terelelliyim 😄😄 ondan pek yazmadım bu aralara en son oglusuna hastane cıkısı almıstın cok güzeldi güle güle giysin 🙏🏻🙏🏻 ben orda kaldım 😄
Nasıl olayim bebeğimm 7 den beri ayaktayım gün geçmiyor sanki çoktauykum var uyumak istiyorum paçi uyutmay beni😀😀
Nolur bi ay şöyle bi uyusam zaten ondan sonra tempo var :KK48:
Tesekkür ederimm vardı kızımdan yana baktık solmuş hemen indirimide vardı aldık beşiktaştan kaçırmadan😀
Sen nasılsınn😘😘

X