2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Besteee
Aynıı benim kız aynıı atak haftası mıdır nedir anlamadım
Sinirden bir halının üstünde bir koltukta bir başka odaya gidip dolanıyorum
Benim kızım iki ay olana kadar gece uyumakta zorlanirdi ve ben uyusun diye oda oda gezerdim.sonra vazgeçtim ve ne kadar ağlasa da ne ışığı açtım ne oda değiştirdim.boyle yapınca uykuya devam etti ama ortam değiştirince uykusu direk kaciyor

Benim kızım iki ay olana kadar gece uyumakta zorlanirdi ve ben uyusun diye oda oda gezerdim.sonra vazgeçtim ve ne kadar ağlasa da ne ışığı açtım ne oda değiştirdim.boyle yapınca uykuya devam etti ama ortam değiştirince uykusu direk kaciyor
Ben bebeği dolaştırmıyorum ya kendim yatıyorum oda oda bir halı üstü.
Sinirden bir yere sığamıyorum

Besteee
Aynıı benim kız aynıı atak haftası mıdır nedir anlamadım
Sinirden bir halının üstünde bir koltukta bir başka odaya gidip dolanıyorum
Geçen gece ufak bir sinir krizi geçirdim. O kadar iştahsız ki yani önceden 100cc içen bebe şimdi 50 anca içiyor ya. O cüce haliyle perişan etti beni 🫠🫠

Ben bebeği dolaştırmıyorum ya kendim yatıyorum oda oda bir halı üstü.
Sinirden bir yere sığamıyorum
Sizi çok iyi anlıyorum iki hafta boyunca sabah 5 kere kadar ayakta dolasirdik takı uyuyana kadar.bence atak haftası falandı başka bı açıklaması olamaz.cok şükür düzeldi ama 4.ayda uyku gerilemesi varmış inşallah bize uğramaz.gunduz çok uyuyorsa yada geç uyaniyorsa ondan da olabilir

Kızlarrr Günaydınnn
Kızım en son gece 12 gibi mama içip sabah 6-7 ye kadar uyuyordu ama 3 gündür geceleri 2 defa kalkıp mama istiyor sürekli bu normal mi acaba.
Aahhh elif 2 mi 2 mi dedin keşke iki kez kalksa yemin ederim bu gece özellikle huniyi takip dolaştım evin içinde sürekli 20 dk ya yarim saate kalktı beynim dönüyor hala yatıp kalkmaktan bu hafta böyleydi hemen hemen ama bugün iyice şaşırdı atak haftası mıdır nedir hala başım ağrıyor uykusuzluktan bir de göğsüm ağrıyor bugün aksi gibi 🤦🏻‍♀️

Ya hepsi bende de vardi artik yavas yavas makyaj yapmaya, saclarimi sekillendirmeye basladim🥲 gecen makyaj yaptim cocuugum sok oldu🤣 kim bu kadin diye yuzume bakiyo😂 ayni sekilde saclarimi kestirdim sekil verdim yarim saat agzi acik beni izledi saclarimi izledi🤣🤣 evde olsan da makyaj yap, sacini yap hepimizin iyi hissetmeye ihtiyaci var. Ben kocam evde olmqsa bile yapiyorum iste ogluma susleniyorum🥲
Pınar benim oğlumda saçımı tararken böyle bakım falan yaparken pür dikkar beni izliyor çok hoşuma gidiyor ya 🤣 bazen ağlayıp durmayınca yatağa yatırıp aynanın karşına geçiyorum bide aynadan bakıyor bana şaşkın şaşkın hemen saçlarımı açıp uğraşmaya başlıyorum 😅

Sizi çok iyi anlıyorum iki hafta boyunca sabah 5 kere kadar ayakta dolasirdik takı uyuyana kadar.bence atak haftası falandı başka bı açıklaması olamaz.cok şükür düzeldi ama 4.ayda uyku gerilemesi varmış inşallah bize uğramaz.gunduz çok uyuyorsa yada geç uyaniyorsa ondan da olabilir
Bize çok fena geldi uyku gerilemesi sinirlerim alt üst oldu gece hiç uyumayan cocouk sabahtan beri uyuyor bende kafam yanmış bir şekilde çay içiyorum 🫤

Pınar benim oğlumda saçımı tararken böyle bakım falan yaparken pür dikkar beni izliyor çok hoşuma gidiyor ya 🤣 bazen ağlayıp durmayınca yatağa yatırıp aynanın karşına geçiyorum bide aynadan bakıyor bana şaşkın şaşkın hemen saçlarımı açıp uğraşmaya başlıyorum 😅
Yaaa bence bize asiklar🤣🤣😍😍

Hepsini yapiyoruz🙄 4. Ayda canli destek, 5. Ayda cansiz destekle oturabilirlermis. Ayaklarina bastirma da illaki oluyor cok da mutlu oluyor cok fazla olmamak kaydiyla yapiyoruz bazen🥲
Şimdi bu 4. Ay, 3. Ay bittikten sonrası mı oluyor hamilelikteki gibi yoksa 4ün bitmesi mi demek oluyor 🤔 bizimki de çok mutlu oluyor 😂

Bizimki yatmayı asla istemiyo sürekli oturmak istiyor.biraksak yürüyecek çok seviyo oturmayi ayakta durmayı.ben elimden geldiğince destekli de olsa oturmasını istemiyorum kemik gelişimi için.
Aynı aynı
Ben oturtuyorum Dr. Osman Gönülal 3 aylıkken canlı destek ile başlanabileceğini söylüyor zaten çocukta istekli ana kucağında sürekli kafasını kaldırıyor ve kucağımda oturduğunda susuyor bu ay yavaş yavaş cansız destekle oturtmaya başlayacağım ayakların üzerine de zaman zaman bastırıyorum
çocuk hazırsa yapıyor zaten ya
Kısa süreli oturuyor çok zorlamıyorum şimdilik
Anladım canım
Ever kucakta oturtuyoruz fiziken sizin bebeklerden küçük olmasına rağmen kendisi oturmak istiyor birkaç dakika oturtuyoruz. Kollarının altından tutunca zaten direkt yere basmaya çalışıyor kendini kaldırıyor sanki yürüyecek kalkacak cüce 😂
yerim onu benn 🥹

Benim kızım 3,5 aylık şimdi
Uykuya çok zor geçiyor gecede gündüzde
fırtınalı atak haftasındaymışızz

Aahhh elif 2 mi 2 mi dedin keşke iki kez kalksa yemin ederim bu gece özellikle huniyi takip dolaştım evin içinde sürekli 20 dk ya yarim saate kalktı beynim dönüyor hala yatıp kalkmaktan bu hafta böyleydi hemen hemen ama bugün iyice şaşırdı atak haftası mıdır nedir hala başım ağrıyor uykusuzluktan bir de göğsüm ağrıyor bugün aksi gibi 🤦🏻‍♀️
Mevsimmm
Atak haftasındayız hemde fırtınalı olanından

X