2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ben kolumu altina koymuyorum bazen cok nadir oglenleri oyle uyuyoruz… ama yataktayken hic rahatsiz etmeden sadece memeyi veriyorum agzina zaten kafasi hep bana donuk uyuyor…

Kızlar
Kızım dün mukuslu kaka yaptı takip edeyim dedim bugünde her mama verdiğimde cort cort diye kakasını yapıyor ishal gibi sizce ne yapmam lazım geçen hafta 5 gün boyunca antibiyotik kullandık cuma günü kestik kestikten 2 gün sonra böyle olmaya başladı.
Ama en dikkat ettiğim mamadan sonra hemen yapıyor.

Kızlar selamlar,
Bebekleriniz kusuyor mu ya, bizimki memeden hiç ayrılmak istemiyor sonra da kusuyor. Fazla içtiğini mi çıkarıyor yoksa kaldırmamak mı lazım, kaldırmadan gazını nasıl çıkaracağız kafamda deli sorular yine

Kusuyor… eger emdikten sonra cok hareket ettirirsem, altini degistirirsem kesin kusuyor ama cok az. Fazlasini cikariyordur. Artik gazini da cikarmaya gerek yok yaa buyuduler

Her sütten sonra kusar benimki de ne zaman duzelecek bilmiyorum

Bizimki de doğru düzgün emerse aynı o şekilde yapar. Doktorlar sorun olarak görmüyor

Merhaba arkadaşlar, adet gormeye basladiniz mi ben henüz baslamadim acaba doktora gitmeli miyim?

Benim kız kolay kolay kusmuyor sadece kakasını yaparken kendini zorlarsa mamadan sonra hemen o yüzden ağzından çıkıyor birde hırparlarsak canoo

Bizimki de doğru düzgün emerse aynı o şekilde yapar. Doktorlar sorun olarak görmüyor
Teacher
Ayy ne bilim dün mukusluydu bugünde her mamadan sonra cort cort yaptı bide bir kokuyor mama kullanıyoruz biz sadece.
Antibiyotik kullanıyorduk cuma günü bitirdik acaba onu mu temizliyor diyoruz.

3. Ay göz muayenesine giren var mı? Randevu aldım erken gelin damla damlatılacak dediler. Nasıl bir muayene ki? Damlayı duyunca şaşırdım.

Ya ben burda birine kaka fotoğrafı atacaktım bulamıyorum kullanıcı adını görürse yazabilir mi özelden

Teacher
Ayy ne bilim dün mukusluydu bugünde her mamadan sonra cort cort yaptı bide bir kokuyor mama kullanıyoruz biz sadece.
Antibiyotik kullanıyorduk cuma günü bitirdik acaba onu mu temizliyor diyoruz.
Olabilir antibiyotik ishal yapar zaten, ama antibiyotik kullanırken yapması lazımdı. Doktora götür geçmezse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…