2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 105 49,5%
  • erkek

OY: 100 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,4%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 1,9%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    212
Ya of ama bu insanlar da moral bozmaya yer mi arıyor ? Elif hiç ağlama sen çok iyi bir annesin. Sütün varsa biraz sağıp ver atak haftası falan olabilir. Bebek ya bu sonuçta robot değil her gün aynı düzende olmayacak. Sakın lafları kafana takıp bebeğine stres gönderme unutma sadece seni biliyor sen mutluysan o mutlu. Ben hep mama veriyorum napim ölelim mi sütümüz yok diye. Ayrıca bunalıp denemekten sıkılıp o an mama da verebilirsin senin ruh sağlığın da önemli. Mamalar da öcü değil kimse kusura bakmasın.
Çok teşekkür ederim beste çok güzel yazmışsın🙏
Bende elimden geleni yapmaya devam ediyorum.

kizlar hava nemlendiricisi kullanan var mi? Geceleri cok sicak olunca bebegin burnu tikaniyor ama cami da kapatamiyoruz sicaktan. İse yaramasi icin cam kapali mi olmali bilen var mi?

Her zaman gazı olamaz ya her göğsüme doğru yatırdığımda benle kavga ediyor ama biberonu şak diye alıyor bende mama felan içerken hemen arada göğsümü kaptırıyorum🥶🤦‍♀️
benim ki de yapıyor, biberon almadığı halde.
ayakta gezerek ve sağa sola sallanarak emziriyorum , tuturmak için poposuna pat pat yaparak destekliyorum bazen

Kızlar klimalı yerde olmayanlar ne giydiriyorsunuz bebeğinize, boynu pişik olmuş kızımın, ince takım vardı üzerinde. Tek zıbınla da üşür gibi geliyor

Kızlar klimalı yerde olmayanlar ne giydiriyorsunuz bebeğinize, boynu pişik olmuş kızımın, ince takım vardı üzerinde. Tek zıbınla da üşür gibi geliyor
Tek zibin giydiriyorum ona ragmen boynu ensesi isilik oldu… gece dahi giydirmiyorum artik dun gece ustunu bile ortmedim cocugun ayaklari ates atiyordu…

Bacakları buz gibi oluveriyor. Bugün burda öğlen dışarısı 30 dereceyi gece biraz serin olabilir. Gündüz bile soğuk oluyor bacağı
Ama diyorlar ki bebeklerin usudugunu gogsunden ve sirtindan anlayabilirsiniz sadece. 26 derece ve ustu sicakliklari tolere edemiyor bebekler o yuzden birak zibinla kalsin. Gece de ince bi muslin ortersin ustune ya da altini da giydirirsin cok serin oluyorsa

X