Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar, doğurdum ama şu an dikişlerim çok ağrıyor. Bunu yaşayan var mı?
Evet çok fazla sanki popom ağrıyor, vajinam ağrıyor. Popoma sopa sokmuşlar gibi. Spanç var ondan mı ki
Gözün aydın çok geçmiş olsun canım, ağrıların 1 hafta-10 güne geçecek inşallah. Benim az dikişim vardı, spançı bilmiyorum ama hiç çekinme ağrın acın oldukça çağır hemşireyi versinler ağrı kesici. Çıktığında da parol verirse hiç düşünme, saati gelince iç. Bir de buz isteyebilirsin dikişlere koymak için, bana doktor vermişti çok rahat ettirdi. Sonraki iyileşme sürecin için benim sana tavsiyem bağırsaklarını rahat ettirmen, gazın ya da büyük tuvaletin birikince de vajinana baskı yapıyor ve dikişleri geriyor. Bol bol su iç, zeytinyağı ve kayısı tüket.

Canım benim de ilkte oldu ağrı kesici iste ilk gün biraz zorluyor çünkü, bide benim dikişlerde alınmalıydı yani 1 hafta sonra doktor aldığında baya rahatlamıştım, giderek hızlıca iyileşiyor ben şaşırmıştım bu kadar hızlı iyileşmesine , ilk gün bide daha sabret ağrı kesici iste, bir haftaya 15 güne toparlıyor çok çabuk iyileşen bir doku orası Allahın hikmeti , 40 ım çıktıktan sonra ilişkide korkmuştum mesela 0 acıydı tamamen iyileşmişti
Benim de korkulu rüyam ilk ilişki 🫠 şuan hiç doğum yapmamış gibiyim ama o korku oturdu içime, sanki bi daha hiç yapamayacakmışım gibi geliyor 🫢

Kızlar bu arada saçlarınız ne durumda? Benim aşırı aşırı dökülüyor. Hamilelik bitti benim prenseslik de bitti 😅 Saçım dökülüyor, sivilcelerim çıktı, tırnaklarım kırılıyor 🥲 Hormonlar iyiymiş bi yerde yaa

canım beşiğine koymak yerine kendi yanında yatırmayı denedin mi? neden bilmiyorum ama benim bebek aşırı sakinleşti yanımda yatırınca
Ya aslında bizi hissetmek istiyorlar. Ben de yatağına koyunca böyle onu yalnız bırakıyormuşum gibi hissediyorum ama her zaman olmasa da ara ara yanıma yatırıp yatarak da emzirdim. Çok rahat uyudu mesela

Ya aslında bizi hissetmek istiyorlar. Ben de yatağına koyunca böyle onu yalnız bırakıyormuşum gibi hissediyorum ama her zaman olmasa da ara ara yanıma yatırıp yatarak da emzirdim. Çok rahat uyudu mesela
benim bebek asla derin uyumuyordu geceleri. kesik kesik uyanıyordu filan. sonra bir gece beşiğe koymaya üşenip yanımda bıraktım o kadar güzel melekler gibi uyudu ki artık geceleri yanımda yatırıyorum. annem senin kokunu almak istiyor diyor. ben bu kadar romantizm yüklemiyim diyorum ama galiba doğru ya

benim bebek asla derin uyumuyordu geceleri. kesik kesik uyanıyordu filan. sonra bir gece beşiğe koymaya üşenip yanımda bıraktım o kadar güzel melekler gibi uyudu ki artık geceleri yanımda yatırıyorum. annem senin kokunu almak istiyor diyor. ben bu kadar romantizm yüklemiyim diyorum ama galiba doğru ya
Hep okuyordum sizin bedeninizden ayrı olduğunu farkedemiyor diye ama gerçekten kokunla uyuyunca anlıyorsun öyle olduğunu 🥹♥️

Peki kizlar ayakta yürürken bazen göğsüm daralır gibi hissediyorum. Normal mi? Doğum yapmıştım ve dikişlerim kötüydj

Gözün aydın çok geçmiş olsun canım, ağrıların 1 hafta-10 güne geçecek inşallah. Benim az dikişim vardı, spançı bilmiyorum ama hiç çekinme ağrın acın oldukça çağır hemşireyi versinler ağrı kesici. Çıktığında da parol verirse hiç düşünme, saati gelince iç. Bir de buz isteyebilirsin dikişlere koymak için, bana doktor vermişti çok rahat ettirdi. Sonraki iyileşme sürecin için benim sana tavsiyem bağırsaklarını rahat ettirmen, gazın ya da büyük tuvaletin birikince de vajinana baskı yapıyor ve dikişleri geriyor. Bol bol su iç, zeytinyağı ve kayısı tüket.
Büyük tuvaletimi yapmaya biraz korkuyorum. Var mı yok mu onu da anlamadım gerçi. Popoma yakınmis dikişlerim malesef

Büyük tuvaletimi yapmaya biraz korkuyorum. Var mı yok mu onu da anlamadım gerçi. Popoma yakınmis dikişlerim malesef
Ben de ilk yapışımda biraz korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı. Vücut o bölgeyi çok hızlı onarıyormuş gerçekten, sadece ilk başlarda ıkınmamaya çalış, zorlama. Ama korkma çişini de büyük tuvaletini de erteleme. Bi de doktora sor ne zaman duş alabilirim diye, dediği zamanda mutlaka duş al. Ilık su kasları ve dokuyu gevşetiyor 🙏🏻

X