Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kısaca özet gecıyım ben bence bu Doğu'mla saat beste hastaneye geldım nst ve acılmaya bakıldı 7 cm denıldı doğum haneye almadıyıp beklettıler neymıs nst beyenmemıs doktor sonra tekrar nst ve acılmaya bakıldı bu sefer de 5 cm acılma dedıler dalga geçer gıbı zar zor dogum haneye aldılar dokuza kadar sancı cektım en sonunda sunı sancı verdıler verır verılmez baskı yedım ve bebekgın kafası Doktor'un parmaklarına degdı ama acılma 5 cm denıldı gene hemen acıl sezeryan dedıler bebegın kalp rıtmı yoktu hıc bır swkılde bulamadılar sezeryana alıp hemen belkide ıgneyı vurur vurmaz kestı beklemeden herseyı hıssettım resmenn şuan ıyıyım çok şukur sütüm geldı kızımı emzırdım 3 kılo 200 gram doğdu yürümeye devam başladım şunu dıye bılırım agzıma edılmıs gıbı yım desem yerıdır
Canım çok geçmiş olsun bebeğin durumu iyi mi

Kısaca özet gecıyım ben bence bu Doğu'mla saat beste hastaneye geldım nst ve acılmaya bakıldı 7 cm denıldı doğum haneye almadıyıp beklettıler neymıs nst beyenmemıs doktor sonra tekrar nst ve acılmaya bakıldı bu sefer de 5 cm acılma dedıler dalga geçer gıbı zar zor dogum haneye aldılar dokuza kadar sancı cektım en sonunda sunı sancı verdıler verır verılmez baskı yedım ve bebekgın kafası Doktor'un parmaklarına degdı ama acılma 5 cm denıldı gene hemen acıl sezeryan dedıler bebegın kalp rıtmı yoktu hıc bır swkılde bulamadılar sezeryana alıp hemen belkide ıgneyı vurur vurmaz kestı beklemeden herseyı hıssettım resmenn şuan ıyıyım çok şukur sütüm geldı kızımı emzırdım 3 kılo 200 gram doğdu yürümeye devam başladım şunu dıye bılırım agzıma edılmıs gıbı yım desem yerıdır
Kuzum çok geçmiş olsun, gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah🧿💗

Çok şükür iyisiniz ya kavuştun bebeğine doguramadim diye diye doğurdun sonunda 😅 güzel günlerde büyüt yavrunu

Eltim gidiyor 4 günün sonunda, kaynanam ve kayınpeder gitmiyor yine cumaya kadar burdalar kaldım bu odanın içinde tıkılı 😢 Annem de gidiyor onlar burda diye sıkıldı kadın da haklı olarak onlar gidince geliyim dedi. Anneme düşkün değilimdir öyle ama resmen şuan gizli gizli ağlıyorum istemezdim gitmesini soruyor gitmiyim istersen diyor ama belli etmiyorum git dedim 🥺

Eltim gidiyor 4 günün sonunda, kaynanam ve kayınpeder gitmiyor yine cumaya kadar burdalar kaldım bu odanın içinde tıkılı 😢 Annem de gidiyor onlar burda diye sıkıldı kadın da haklı olarak onlar gidince geliyim dedi. Anneme düşkün değilimdir öyle ama resmen şuan gizli gizli ağlıyorum istemezdim gitmesini soruyor gitmiyim istersen diyor ama belli etmiyorum git dedim 🥺
Odadan tuvalete gitmek için bile önce giyin eşarp tak upraşıp duruyorum. Ama bende ne yaptım odadan çıkmıyorum göstermiyorum günde 30 dk anca gördüler eşim almıyor içeri mikrop var diye canım kocam 😅😅

Kız yok ebebekte var ya klasık baby plus en onu kullanıyorum yan destekleri de var mis gibi pahalı bir şeye gerek yok
Bişey sorucam şimdi onlar dik ya kaymıyor mu çocuk hareket ettiğinde çünkü benim çocuğun elleri ayakları hiç durmuyor çok hareketli ya

Eklentiler

• IMG_20240831_202041.jpg
    IMG_20240831_202041.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 141
Lohusasın kaynana neyse de kayınpederinin ne işi var evde yani ne kadar cahil düşüncesizler. Yalandan da olsa çıksın kahveye oraya buraya markete bile olsa gitsin yani gelmesin akşama kadar. Yeni doğum yapmışsın bu nasıl bir kafa yaa çıldırcam. Deseydin sende emziriyorum saçım başım açık dikişliyim sayenizde tuvalete bile gidemiyorum bu halde bile sizin yüzünüzden kendi evimde bile rahat yok

Kızlar benim bebek hala gelmemekte ısrarcı 23. Haftadan beri baş aşağı 6 eylülde 40 haftama girmiş olucam salı günü doktorum 2. Kez çatı muayenesi yapacak dürtmüş oluruz hem dedi doğum başlarmı dersiniz eğer yine doğum başlamazsa suni sancıyla mı başlatır doktor

1 haftaya baya rahatlarsın 15 güne birşeyin kalmaz inşallah canım, ilk doğumda dikişim vardı öyle toparlamıştım, 40 km çıktıktan sonra dikiş yerinde hiç sıkıntı yoktu
Oh iyi bari, sağol canım. Normal olunca kendimi beklentiye sokuyorum da işte hala biraz canım yanınca anormal bişey mi diye merak ettim 🥲

Kızlar benim bebek hala gelmemekte ısrarcı 23. Haftadan beri baş aşağı 6 eylülde 40 haftama girmiş olucam salı günü doktorum 2. Kez çatı muayenesi yapacak dürtmüş oluruz hem dedi doğum başlarmı dersiniz eğer yine doğum başlamazsa suni sancıyla mı başlatır doktor
Sezeryan olur artık gelmezse suni sancı vermesinin anlamı var mı ki 40. Haftadan sonra

Canım senin sat neydi ki benden büyük değil miydi senin haftan. Ben bu gece 40 a giriyorum

X