2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Merhaba merak ettiğim bir şey varda sizin.bos gebeliklerden sonramı.saglikli gebelikleriniz oldu aynı.benimde iki tane boş
Merhaba. Evet ilk önce boş gebelik oldu 6 haftayi geçmişti düştü. Sonra sağlıklı gebelik geçirdim. Sonra yine boş 8 haftalik düşük oldu. 1 ay sonra tekrardan hamile kaldım. Çok şükür saglikli ilerledi. Tabi bu süreçte 10 yakın hastanede yattım çoğunlukla önlem amaçlı. Ve bizim kan uyuşmazlığımzda var.

Kızlar keşke kadınlar kulübünün uygulaması olsaydı telefondan giriyorum çok zor oluyo böyle önceki sayfalara bakamadım yani ben 30 yaşındayım iki yıllık evliyim sizler kaç yaşındasınız 🥰
22 yaşındayım. Ocakta 23 olucam. Aralıkta 4 senemiz dolucak 🥲 19 yaşıma 1 ay kala evlendim 😑

Merhaba. Evet ilk önce boş gebelik oldu 6 haftayi geçmişti düştü. Sonra sağlıklı gebelik geçirdim. Sonra yine boş 8 haftalik düşük oldu. 1 ay sonra tekrardan hamile kaldım. Çok şükür saglikli ilerledi. Tabi bu süreçte 10 yakın hastanede yattım çoğunlukla önlem amaçlı. Ve bizim kan uyuşmazlığımzda var.
Benu de pıhtılaşma yatkınlık var 3 genimde şimdi yine deniyoruz 2 tane boş gebelik oldu şimdi yine deniyoruz en sonkime hastalıklı mol gebelik dendi bir sene korun dedi doktor 7 ay oldu burdaki kızlar genelde 6 ay korunmuşlar benim 8 ci aya girdim korunmayı yeni bıraktık hayırlısı inşallah bu sefer saglilik olur bir sene araylan iki tanekürtajı. Oldu 3 senedir uğraşıyoruz

Canım bndede kan uyuşmazlığı varda
Her düşükden sonra iğne oldun mu

22 yaşındayım. Ocakta 23 olucam. Aralıkta 4 senemiz dolucak 🥲 19 yaşıma 1 ay kala evlendim 😑
Baya erken evlenmişsin canım.İnsallah çok mutlu olursun her zaman.Canddy de erken evlenmişti.Turkmenistanda genel de erken mi evleniliyor?Çok merak ediyorum başka kültürleri😊

Kızlar bakın ne buldum regl gecikince 5. Gün öğrenmiş negatif çıkmış hep hadi içinize kuşku da düşsün 😁
Amaaaaa 🫨🫨 ben regliye hazirlaniyordum neden yaptin ki smdi bunu🙂↔️ yarın dördüncü günüm olacak gecikmemin 😜 aklıma sokmamalısın ☺️😇

Canım bndede kan uyuşmazlığı varda
Her düşükden sonra iğne oldun mu
Evet bende ilk düsügumden sonra oldum, ogluma hamileligimin sanirim 28.haftasinda oldum ve dogumdan sonra oldum 3 kere , benim kan grubum negatif, oglumun pozitif iyiki olmusum tekrar hamile kalirsam olacagim,cocugumun yine pozitif olma ihtimaline karsı vucudum onu tehlike olarak gorup antikor olusturup reddetmemesi icin, hatta doktor hamile kaldiginda en ufak kanama yasarsan hemen gel igne olacaksin dedi

Bu arada gri cizgi dediginiz benimkinde de var dikkatli bakinca golge tutunca daha belli oluyor o pembelesmesi gerekiyor sanirim ama benimkinde hic umut kabarcigi yok

X