2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Anlad
Canım bende biliyorum. Geçen ay geç geldi büyük ihtimalle de erken yumurtladım . Her zaman aynı olmuyor ya hani o yüzden gidip kan verdim. Doğal olarak kaset testler de pozitif çıkınca 1 tane çıksa tamam kaç tane çıktı 😀 netleştirmek istedim.

Bu hangi ovulasyon testi.
Anladım umarım en yakın zamanda pozitif görürsünüz 🙏

Canım bende biliyorum. Geçen ay geç geldi büyük ihtimalle de erken yumurtladım . Her zaman aynı olmuyor ya hani o yüzden gidip kan verdim. Doğal olarak kaset testler de pozitif çıkınca 1 tane çıksa tamam kaç tane çıktı 😀 netleştirmek istedim.

Bu hangi ovulasyon testi.
Artimed bu canım
Uygulamaya göre De yumurtlama
Sağ kasığımdada ağrı oldu her ay olur

Kan testi negatif 😔
Yaa 😥 bunu şimdi gördüm çok üzüldüm.. allahım en kısa sürede çok bekletmeden kucağına almak nasip etsin inşallah ben de evlenmeden önce sanıyodum ki hemen her an hamile kalma ihtimalim var ama maalesef böyle olmuyormuş bilmiyorduk 1 sene kadar denemek normalmiş ilk denemede hamile kalanların sayısı oransal olarak tahmininden çok düşük emin ol canım 🌸 hiç moral bozmak yok kararlı bi şekilde devam 🧡 ovulasyon testi tavsiye ederim mutlaka bu ay 🥰
Tebrik ederim hayırlı olsun sağlıkla artsın betalar inşallah 😍
İnşallah canım tek duam o şuan çok teşekkür ederim

kızlar merhaba bu ay bebek denemesi yaptık. düzenli ilişki oldu son adetim 17 eylül-21 eylül arası adetlerim düzenli uygulama bu ay adet tarihimi 18 ekim gösteriyordu 17 ekimde bebek düşündüğümüz için randevum vardı ultrasonla baktı rahimde sorun yok gebe kalabilirsin dedi kan ve hormon testi yaptı gebelik çıkmadı reglime bir ün vardı. Dün pembe lekenme oldu peçeteye gelen ve dünden beri baş dönmesi oluyor. bugün reglimin 4. gecikme günü kasıkta iğne şeklinde hafif batmalar ve ara ara bel ağrısı yaşıyorum ama adet ağrısı gibi yoğun ağrı değil hafif şeyler. Eğer dün yaşadığım yerleşme ise ne zaman test yapmalıyım ilk kez denedik 2 aylık evliyim yardımcı olursanız çok sevirim :)
bence hergün test yapın regl gelene kadar geö döllenme ise çıkar
Canım ben de bugün olmalıydım olmadım hâlâ 🤷 belirtilerim. Var kendisi yok. Ovulasyon takibi de yaptım hâlbuki. Yumurtlama sonrası hiç sekmezdi. Hayırlısı diyelim
Canım yarın olmazsan birdaha test yapsana

Yaa 😥 bunu şimdi gördüm çok üzüldüm.. allahım en kısa sürede çok bekletmeden kucağına almak nasip etsin inşallah ben de evlenmeden önce sanıyodum ki hemen her an hamile kalma ihtimalim var ama maalesef böyle olmuyormuş bilmiyorduk 1 sene kadar denemek normalmiş ilk denemede hamile kalanların sayısı oransal olarak tahmininden çok düşük emin ol canım 🌸 hiç moral bozmak yok kararlı bi şekilde devam 🧡 ovulasyon testi tavsiye ederim mutlaka bu ay 🥰

İnşallah canım tek duam o şuan çok teşekkür ederim
Amin inşallah teşekkür ederim duaların için. Sen de sağlıkla bebişini kucağına alırsın. Hayırlı olsun kuzum 😊❤️

Bugun ne kadar çok silik çizgi gördük kızlar hepsimi negatif ya bence bikaç gün bekleyip tekrar yapın

Candy7777 Candy7777 test yaptın mıı, ben yaptım ama çok tutamadım nefatif :KK49:
IMG_3531.jpeg

X