2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kuzum yaptım testi ama gri ikinci çizgi yapar yapmaz 3 dk içinde neden kızarmıyor
Benimde öle dünden beri yapıyorum. Gri çizgi çıktı adetim iki gün gecikti normalde olmaz gecikmezdi ben erken olurum genelde şaşırdım ama dediğin gibi neden pembe değil

işlembaşarılı

3 gün embiryosu 6 günde teste çıkmazki. Ben 8 gün çok silik görmüştüm bekle çok yeni. 5 gün olsaydı bir nebze çıkardı. Üzülme

Bir sorun yok anladığım kadarıyla. O yüzden muhakkak olacak ama stres bile başlı başına bi engel, keske rahat olmayı başarabilsek. Benim sadece rahim filmi kaldı

İnşallah bu sefer sağlıklı bi gebelik haberiyle gelirsin testlerini bekliyorum

Niye e nabıza düşmüyor ya göğüs hassasiyeti varmı
Normalde 2 gün sonra düşüyormuş ama ben 7 Ekim'de kayıt actirmistim 8 Ekim'de dün kan verdim e nabiza yansimis göğüs hassasiyeti sol yumurtalık agrisi var ama 0,6 dan küçük yani hiç bişey yok regl olacağım demekki gerçi benim ayın 28 idi 12.gun bugün dün 11. Gundu bilmiyorum regl olsa da bari uzamasa

Aynen canım yoksa bari regl gelse ama 2 günün var gibi daha

Kızlar gebelik testi alacağım internetten ne alayım çok pahalı birşeyde olmasın öneri varmı

Ekledim resim cnm , onun dışında bendeki belirtiler : göğüs elektriklenmesi kasık ağrısı gidip gelen bugünde bacağım ağrıyor
Merhaba, hayırlısı olsun. Kaç gün öncesinde belirtiniz başlamıştı. Erken mi yumurtlama döneminiz acaba birde ilişki takibiniz nasıl olmuştu

Dünden beri hiç kesilmedi benim sol yumurtalıkda ağrı
Bugünde çok midem bulanıyor acaba enfeksiyon dan mı başınıza gldi mi hiç

Kizlar bu posta gelen yorumlar niye bana bildirim olarak gelmiyor. Bende dünden beri kimse yazmıyor diyorum.
Kimler hamis. Test yapacaklar vardı noldu kizlar

Herkese merhaba.Bugün ovulasyonda pik oldu sanki Çok heyecanlandım.☺Anlayanlar yorum yapabilir miiii?

Eklentiler

• 20241009_120256.jpg
    106,3 KB · Görüntüleme: 21
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…