2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Kız sen okadae kucuk cocukla iyi vakit buluyosun burayı yönetiyosn bide maşallah
he ya o yüzden 2. Yi istiyom ya. Benim ki gündüz maşallahı var oynuyor huzursuz değil. Gece oldumu uyumuyor sabaha doğru ihhh ihhh diye uyanıyor. Gündüz de kp le oynuyor.

Benim akıntı gitti gibi bişi ya çok azcık çamaşıra beyaz gelmiş o kadar. Yumurtladıktan sonra su gibi beyazlı şeffaf + yoğun beyaz gelmişti iki üç gün. Dünden beri yok. Bacak ağrısı aynı sağda benim + bugün karnıma regl krampları girdi ama akıntı bile yok

Benim kiziim sizin yazdiginiz saat sularında huysuzluk yapıyordu

Kızlar pendik tuzla arasında oturan varmı ? Ona göre elimde kalan testleri hediye edicem bol bol yapın 5 tane kaldı altüstü ama yinede bir kaç gün gider

Yarın birtane daha yapıp koyulaşmasına bakcam kalanları vercem
Kızlar pendik tuzla arasında oturan varmı ? Ona göre elimde kalan testleri hediye edicem bol bol yapın 5 tane kaldı altüstü ama yinede bir kaç gün gider

Benin böyle cnm
Benim akıntım aynı hep var yumurtlamadan sonra oluyor zaten bana da ara ara adet olcak gibi oluyor geçiyor sonra ağrısı sabah vardı kalktığımda şuan yok mesela sadece göğüs ağrısı var bakalım hayırlısı dün test yaptım yapar yapmaz beyaz çıktı sonra durdukça koyulaştı

Eklentiler

• IMG_9597.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_9598.jpeg
    51 KB · Görüntüleme: 48
3,5 canım mayis dogumlu biran önce buyusede su ataklari kolay atlatsak
3.5 yaşda da atak oluyor mu ya. Benimkinin de atakları oluyor. İlk zamanlar 4. Aya kadar atakları takip ettim. Sonra bıraktım akışına. Çünkü takip edince daha beter oluyormuş gibi hissediyorum. Ben 1 yaşından sonra rahatlarım saniyordum.

Yok büyüdükçe dertleri büyüyor valla herşeyi anlıyor aslında ama bazen anlamamazliga geliyor biseyi tutturdu mu susmuyor huysuz krizleri oluyor deliriyorum bazen

Hep
Öyle derler 1 yaş rahatlarsin sonra 2 yaş atağı gelir sonra 3

Kızlaaaaar yüksek gördüm ovülasyondaaaaa erken oldu 3 gün sonra bekliyordum bu gece inşallah o gecedir bakalım ne zaman düşecek şimdi sıra onu takip etmekte
Hadi hayırlısı hakkinizda.Ben henüz kopkoyu göremedim ovulasyonda.3 gündür aynı gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…