2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Az az kasık ağrısı böyle elektrik çarpması gibi bişe ufacık. bde bulantı var ama ağır yedim ondandır
Yarın sabah test yapücüü bat günü oluyor
Yapar yapmaz yax valla merak ettim. İnşallah gebeliktir 🙈

Kazılar folik asit öneriniz var mı ? Kullanıyor musunuz kullanıyorsanız hangi markayı aldınız? Benim midem hassas takviyeler konusunda.

Kaset test mi yoksa erken gebelik testi mi yapacaksınız? İnşallah bebiş vardır
Erken yaparım ya varsa çıksın sonra kaset alıp pişman olmayım inşallah hayırlısıyla
Folidoce diye bişe eczacı önermişti. Folik asit blmiyorm baska neler kullanıyorlar

Tamam inşallah 🤗 eğer gecikirse 22 si gibi falan yaparım en erken testi heralde çok erken öğrenince zaman geçmiyor🤭
Ben de beklemeye karar verdim ya yok hcg yükselcek mi yok kimyasal mı cok stres yaşayan var. Zaten 14üne bişi kalmadı sabırsız biri olarak sabırla beklicem inş :KK70:

• Beğen
Reactions: As6
Bende yazayım belirtileri 😁
Şu beyaz akıntı hala var yumurtlamadan beri her gün hiç gitmedi bazen grımsi gibi oluyor, bazen yumurtanın beyaz yeri var ya öyle oluyor
Sol kasığımda agrı var yumurtalığımda bacağıma vuruyor
Sabit kaldı orda ağrı bugun sol taraftan yumurtlamıştım
Adet olcam hissi var oda korkudan galiba olursam diye

Kuzum belirti filan yok normalde adet sancısı olması lazımdı olmadı sadece aşırı göğüs ağrısı var sütyen bile takamıyorum sende var mı bişey

Bende yazayım belirtileri 😁
Şu beyaz akıntı hala var yumurtlamadan beri her gün hiç gitmedi bazen grımsi gibi oluyor, bazen yumurtanın beyaz yeri var ya öyle oluyor
Sol kasığımda agrı var yumurtalığımda bacağıma vuruyor
Sabit kaldı orda ağrı bugun sol taraftan yumurtlamıştım
Adet olcam hissi var oda korkudan galiba olursam diye
Benin böyle cnm

X