2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Hadi herkesten bir anlık alırım 😁
Benim kucugumden size anlık. Hadi inşallah sizede bu günler nasip olsun.

Eklentiler

• 17283774326715099042782598238219.jpg
    17283774326715099042782598238219.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 49
Kızlaaaaar yüksek gördüm ovülasyondaaaaa 🙈🙈🙈🙈 erken oldu 3 gün sonra bekliyordum bu gece inşallah o gecedir 😂 bakalım ne zaman düşecek şimdi sıra onu takip etmekte ❤️
Al işte ovulasyon böyle olur pik böyle olur gümbür gümbür😂😂😍😍

Yokmu bugun test yapan 💃

Son düzenleme:
Her 4 kadından biri hamileliğinin ilk 12 haftasında bebeğini kaybediyor istatistik bu 😔ben de o dört kadından biri oldum iki kere 🤷🏼‍♀️ takdiri ilahi. Çocuktan sonra olan habersiz kaldığım bir gebelikti. Eşim hiç istemedi. Annem ben bakamam yardım edemem dedi Ben de ilk emin olamadım ne yapacam tek başıma diye. bebeğim biraz daha küçüktü ama her şeye rağmen doğurcam eğer kendisi de gelmek isterse demiştim. O da gitmeyi seçti 🤷🏼‍♀️
Rabbim hayirlısını nasip etsin eş ve anneninizin yanınızda durmamasına çok üzüldüm,😟siz iyi olun sağlıklı olun
Kızlaaaaar yüksek gördüm ovülasyondaaaaa 🙈🙈🙈🙈 erken oldu 3 gün sonra bekliyordum bu gece inşallah o gecedir 😂 bakalım ne zaman düşecek şimdi sıra onu takip etmekte ❤️
Haydi bakalım inşallah o gece bu gecedir 😊
Hadi herkesten bir anlık alırım 😁
Benim kucugumden size anlık. Hadi inşallah sizede bu günler nasip olsun.
Maşallah kuzuya sağlıcakla büyütün inşallah 🫠🥰

Haklısınız bu 3.ovitrelle kullanışım oyuzden endişelendim yoruldum çünkü artık gerçekten hiç ümidim kalmadı artık.
Canım çok yorulmuşsun belli ki gerçekten çok yıpratıcı olabiliyor bazen bu süreç. Ama ümidini kaybetme. İnşallah bu ay son ayın olur sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Olmazsa da bir sonraki ay yenilenip baştan başlamak ❤️

Strestle başa çıkmak çok önemli bu süreçte. İçini ferah tutmaya çalış 🌿

Canım çok yorulmuşsun belli ki gerçekten çok yıpratıcı olabiliyor bazen bu süreç. Ama ümidini kaybetme. İnşallah bu ay son ayın olur sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. Olmazsa da bir sonraki ay yenilenip baştan başlamak ❤️

Strestle başa çıkmak çok önemli bu süreçte. İçini ferah tutmaya çalış 🌿
Çok teşekkür ederim inşallah olur hayırlısı diyelim sağolun desteğiniz için 😌🙏🏻

Yumurtladığım yumurtalık sancıyor bugun
Yarın adet tarihim
Sizinde oluyor mu öle bişeler 🤔

Hanımlar hayırlı akşamlar benim bat bugündü 7 ekim fakat geçen çarşamba 2 ekim de negatif çıktı testim, cuma 4ekim de yine negatif,
Fakat bugün olmadım regl genelde günügününedir senede 2 kere falan düzensiz olur ondada erken olurum 😅
Gectigimiz hafta oglumla komple hastaydik sinuzit olmusuz ilac kullanmadim bu surecte bal limon ıhlamur ve bol su ictim cok sukur iyilestik ikimizde,
hasta oldugum icinde gecen hafta munasebetimiz olmadi esimle en son 30 eylul deydi ilişkimiz ☺️🙃
oncesinde de reglim bittikten sonra gun asiri birlikte olduk hep 27 gunde regl dongum, 4 gunde temizlenirim soran arkadaslar için yazdım, ogluma regl bittiginin 5. Gunu hamile kalmistim, 27 gunsonra regl olmayip test yaptirdigimda 6000 kusurle ogrendigim, erken döllenmisti yani, yumurtlama zamanları belli degil her kadinın farklidir bence regl bitince gunasiri birliktelik yasayin, firsatiniz yoksada ovulasyon testi mecbur , yani bana doktorlarin soyledigi kitaptan ezber geliyor acikcasi duzenli adetten 14 gun oncesi yumurtlama zamani diyorlar, fakat ben hep duzenliyimdir adet bitisinde oglum oldu tek iliskimle o ay, bu ayda en son yumurtlama akintimi 1 ekim de gördüm mesela, dedigim gibi testlerim negatifti yarını bekleyecegım, olmazsam çarşamba sabahı yapacagim tekrar test bakalım, kafama çok takmak istemiyorum, günü akışına bırakıyorum
Hepiniz dularımdasınız Rabbim hayirlısını bilir hepimize zamanimız gelince saglıcakla nasip eder insallah, pek fazla giremiyorum girince yazarim,
ben donene kadar
hepiniz
hamile
kalın
inşallah 🥰
Cano var mı belirti birsey

X