2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Evet ve kaset testlerde bile gölge beliriyordu. Başka bir hastalığım falan mı var acaba
Yok kız öyle düşünme. Bence acele ettin bata kadar bekle eğer istersende yarın ilk idrarla tekrarla

Yumurtlama ağrısı çok aşırı olan var mı
Sabahtan beri hiç kesilmedi
Ya aşırı büyük yada iki kere yumurtladım galiba

İdrar testlerine güven olmuyor demek ki net ikinci çizgi görmeden bir daha kan vermek yok o zaman
Aynen canım bende bu yüzden dedim zaten bata kadar testlerle takip edicem net olmadan kan vermiycem diye. Ama hemen umutsuzluğa kapılma daha 5 günümüz var

Aynen canım bende bu yüzden dedim zaten bata kadar testlerle takip edicem net olmadan kan vermiycem diye. Ama hemen umutsuzluğa kapılma daha 5 günümüz var
Zaten bu denediğim ilk aydı. Bu kadar çabuk olabileceğini düşünmemeliydim belki de. Bu aydan umudum kalmadı artık regl beklerim diye düşünüyorum

Zaten bu denediğim ilk aydı. Bu kadar çabuk olabileceğini düşünmemeliydim belki de. Bu aydan umudum kalmadı artık regl beklerim diye düşünüyorum
Kııııızzzzz yeniciksin dahaaaa kuzum bana sana 5.senesini doldurmuş biri olarak söylüyorum sakın ha sakın ilk aydan stres yapma olacağı varsada olmaz. Relax ol acele etme çünkü hiçbir işe yaramıyor anca kendini üzdüğünle kalıyorsun. Bak stres yapmazsan inan bana çok daha çabuk gelecek

Haklısın daha çok yeni tabi aslında bebek bile düşünmüyordum daha. Geçen ay doğum kontrol hapı kullanıyordum ve düzensiz içtiğim için erken kanamam oldu ben de hamile miyim acaba diye test yapayım dedim ve belirgin bi ikinci çizgi çıktı artimed kaset testle. Sonra kan verdim ve negatif. Kaset testteki yalancı pozitif bile çok sevindirmişti ve kan testine üzüldüğümü fark ettimo yüzden bu ay doğum kontrol hapını bıraktım ve bebiş denemeye başladım. İnşallah hayırlısıyla olur vaktini bekliyor

Annelik içgüdülerin depreşmiş demek vakti gelmiş. İnşallah canım hepimizin olur

Senin hiç var mı bebişin yoksa ilk mi olacak
Aslında 3 olacak inşallah. İkiz erken doğum yaptım canım 28.haftada kızım 4, oğlum 56 gün yaşadı melek oldu ikiside. Doğum yapalı 1,5 sene oldu her ay bir umut bekliyorum

kızlar selamlar geceniz hayır olsun ben okuyorum yazıları yorum yapmasamda ama bana kalırsa çok stres yapıyosunuz oğlum olmadan önceki hallerimi görüyorum sizde bende bir günde 5 tane gebelik testi sayısız ovulasyon testi yaptığımı bilirim ama şunu anladımki sanırım yaşta ilerlerdi (o yüzden daha olgun düşünüyorum ) sen ne yaparsan yap yazılmış olan değişmiyo tabiki çabalıycaz elimizden geleni yapıcaz ama kendinizi bu kadar stres ve sıkıntıya sokmayın lütfen inanın eğer Rabbim dilediyse oluyo biraz sakin olun lütfen benide yanlış anlamayın

S slhnnnn ne yaptın canım kan verdin mi ?

Verdim canım 16 çıktı yumurtlamadan sonraki 12.gün bugün inşallah kimyasal değildir allahım darısı bunu heyacanla hevesle okuyan tüm kızların başına inşallah böyle güzel haber alırsınız devamı gelir inşallah çok büyük korku bastı şuan beni

12 gün varsa regle daha yeni yumurtlama olmuş neden bu kadar erken test yaptınız ki

Kızlar iyi akşamlar. Ben adet olmadım kaset test pazar günü negatif çıktı adetimin geciktiği 2. Gündü. Böyle olan var mıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…