2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Bence var işte belli ama erken gebelik testiyle anlarsın kesin. Merak ettim bende şimdi :😅 dur en önemlisi şu : memelerinde elektrik var mı 🤣😂 bu grupta her elektriklenen memelerde kesin gebelik çıkıyor testten daha net öyle diyim 😂🤣🤣
Yaa erken gebelik testinde cuma günü görmüştüm aynı çizgiyi atayım tekrar. Haftasonu da kaset test yapmak istedim o da az önce attığım işte.

Eklentiler

• IMG_5164.jpeg
    IMG_5164.jpeg
    70,9 KB · Görüntüleme: 64
Bence var işte belli ama erken gebelik testiyle anlarsın kesin. Merak ettim bende şimdi :😅 dur en önemlisi şu : memelerinde elektrik var mı 🤣😂 bu grupta her elektriklenen memelerde kesin gebelik çıkıyor testten daha net öyle diyim 😂🤣🤣
Ay göğüslerimde elektrik yok ama rahmimde bi ağırlık var sanki 1 haftadır psikolojik mi bilmiyorum ama özellikle stress olduğumda ortaya çıkıyor ama genel hareketlerimde de var açıkçası. Kasıklarımdan daha aşağıda tam üçgende yani özel bölgeme gelmeden iki taraflı ağrıyor

Hanımlar adetim 6 gün geccikti az önce hastahaneye gittim rahim duvarı kalınlaşmış doktor umarım gebeliktir dedi. Kan verdim ama yarına çıkar artık. Sizlerin varmı bilgisi varmı böyle bir ihtimal? Hiç sabredemiyorum🤗🤗🫣

Merhaba aranızda daha önce gebelik yaşayanlar var ben henüz yaşamadığım için bilemiyorum 18 ekim adet günüm 10 ekim de hafif kahverengi bi akıntı geldi çok açık bi kahve sonra hiç gelmedi 12 ekimde tekrar aynı akıntı geldi hiç devamı olmadı erken mi adet olucam dedim henüz bir şey yok çatlatma iğnesi olduğum için test yapamıyorum sonuç yanıltabilir diye iğnenin 11. Günü

Hanımlar adetim 6 gün geccikti az önce hastahaneye gittim rahim duvarı kalınlaşmış doktor umarım gebeliktir dedi. Kan verdim ama yarına çıkar artık. Sizlerin varmı bilgisi varmı böyle bir ihtimal? Hiç sabredemiyorum🤗🤗🫣
Kız idrar testii yapsana çatlardım ben kanı bekleyemem. Kalınlaşma gebelik kaynaklıysa kesin çıkar 6 gün geçmiş adetin zaten nasıl durdun 😂 hayret ediyorum bu kadar bekleyenlereee bende o sabır olsaydı ermiştim 😂😂😂
Kızlar test yaptım sanki görüyorum bi çizgi ama resim de çıkar mı bilmiyorum belli belirsiz
Kız meraktan ölürüz atmazsan

• Komik
Reactions: As6
Yaa kızlar gerçekten var mı test yanıltmıyor demi inanmıyorum gerçekten şuan idrarimi tutuyorum tuta bilirsem 1 saat veya 2 saat sonra tekrar yapacam bu sefer iki tane beraber aynı idrarla inşaallah onlarda da çıkar kızlar ne olur dua edin ve düşük olmasın nolur korkuyorum en son aralıkta düşük yaptım 1 sene olacak olmadı 1 senden sonra ilk kez gördüm bu şekilde yalancı değilse nolur dua edin olsun ve düşük olmasın ve lütfen testte sorun olmuş olmasın Allah'ım 🙏

X