2024 ekim-kasım gebelige hazırlık topigi 🍁🍂

Ay hep böyle hayırlı feda etmelerimiz olsun ya ❤️

Testlerim yolda istersen birbirimize söz verip ilk testi aynı anda yapalım 😂 beraber atarız buraya da 🤭
Tamam canim olur.Ben test sipariş vermedim henüz.Hangi marka aldın sen?

Uygulamadan takip ediyorum şubat ayında da bu şekilde bi gecikme yaşanmış ikinci gebeliğim olacak olursa eğer ama işte adet belirtileri gibi belirtiler de var hayal kırıklığına uğramak istemiyorum gibi o yüzden ağırdan alıyorum 😢 Yarın acilde bi kan verelim bakalım ne olacak, siz ne durumdasınız yeni geldim okuyamadım mesajları ??
Ben değerlendirdim adet olacak miyim yoksa gebelik mi olacak diye bekliyorum canım ❤️
Tamam canim olur.Ben test sipariş vermedim henüz.Hangi marka aldın sen?
Predictor aldım ben canım ya garanti olsun diye 5 tane. Erken gebelik testi olanından 🤩

Ben değerlendirdim adet olacak miyim yoksa gebelik mi olacak diye bekliyorum canım ❤️

Predictor aldım ben canım ya garanti olsun diye 5 tane. Erken gebelik testi olanından 🤩
Ben sure lab diye bi marka aldim kaset testinden. 5 li hadi bakalım Kaset test erken gebeliğe karşı 😅İlk test günü 20 ekim🤰🤰💗

Canım sabah idrarinda daha yoğun HCG oluyor o yüzden sabah çıkıp öğleden sonra çıkmaması normal. Bence acele etme. İki gün daha bekle sabah ilk idrarla yebiden yap H hygieia

İnşallah canım ya bir gün diyorum ki kesin tuttu hamileyim öbür gün yokmya kesin değilim. Bakalım 20sinde Zeyna03 Zeyna03 ile ogrencez en azından ilk testi yapcaz varsa silik de olsa çıkması lazım 🥰
Kız keşke erken test alsaydın ben kaset aldım laboquick resmen pişman oldum. Paranoyak ediyor varda algılamıyormu acaba erkenmi alsaydım vs die Zeyna03 Zeyna03

X