💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Ayy maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 2. Tüp bebeğe ne kadar süre sonra başladınız? Benim doktorum adetim bittiği gibi gel dedi,
Allah razı olsun ben Şubat'ta olmuştum işlerim felan çıktı o yüzden bu kadar sonra yaptırdım ama doktorumda bekleme konusunda bişey dememişti. Ama adetin 2. Günü tedaviye başlanıyo bittikten sonra neden çağırdı ki

Arkadaşlar tabloyu ilk sayfaya yaptım,bilgilerinizi @ ile adımı etiketleyip bilgilerinizi yazmanız yeterli

Biliyorum canım bana adetim bitince dedi gel. Yani dondurulmuş embriyom var ilki tazeydi ya bence rahmime bakacak kalınlığına filan ben öyle düşünüyorum sonra uygun olduğu zaman transfer yapmak için. Takip yapacak gibi geldi bana. Belki rahim kalınlaştırma için iğne filen veriri. Bakalım göreceğim :) benimde geçen kasım ortası kaybım olmuştu doğal yoldan gebeydim 8,5 haftada kalbi durup kürtaj oldum. Sorma biraz dinlendim hah filen de çekildim 7 ay denedim olmayınca tüp bebek yapalım dedim geç kalmayayım diye. Bakalım inş ikinci transferim hayırlı sağlıklı sonuç bulur.

Emel 35 08.10.2024 18.10.2024

merhaba, transfer yapıldıktan sonra test gününde kadar herhangi bir ilaç kullanacak mıyız?

Neevra merhabalar canım tablo guncellemesi bugun transfer gunum 1 embriyo idi sonuc negatif kalanlardan hayırlı haberler alalım ınsaallah ılk adetımle bır transfer daha yapacagız sorun cıkmazsa kasım ayına transfer oluyorum

Inşallah sorun çıkmaz canım kasım ayında transferin gerçekleşir,hepimiz için hayırlısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…