💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Bebeklerde bısı yok dıolar ama sorunu da çözmeleri gerekmez mı ınsaallah sela okunuypr burda bu gece hurmetıne şifa bulursunuz bebıslerınızı de saglıkla alırsınız kucagınıza
Amin amin çok teşekkür ederim Rabbim duanızı kabul etsin bebeklerin kalp atışı var diyorlar kanama alanı yok nerden geldiği belli değil risk var ama yapabileceğimiz bir şey yok bekleyeceksin eve git kanaman artarsa işin gerçeği şuna getiriyorlar düşük başlarsa gel düşük olmazsa zaten devam eder

Progesteron ıcerıklı ılac ve ıgne harıcınde yapabıleceklerı bısı yok tabı ama sunlardan kaynaklı olabılır gıbı bılgılerı dahılınde kafanı rahtalatacak bırsey soleselerdi en azından bazı dr lar sadece gorevını yapıyor bazıları da gorevlerını yaparken gonle de dokunabılıyorlar keske ole olsaymıs sabırla bekle ınsaallah bol bol ınsırah suresı okuyun bebıslerınıze ayetel kursı okuyun hayr olana gonlunuzu razı eyletsınler ınsallah

Geçmiş olsun canım.Allahin izniyle inşallah birşey olmaz.kendini yorma dinlenmeye çalış

Çok teşekkür ederim amin inşallah

merhaba tabloya ekkleyebilir misiniz? Sebepsiz infertilite ilk deneme opu tarihi 13 eylül. 15 ekimde dondurulmuş çift embriyo transfer yapılacak. Progesteron yüksek çıktığı için taze transfer yapılmadı. Regl 2. gün estrofeme başladım 12 gün kullandıktan sonra kontrole gittim transfer günü verildi. 5 gün boyunca estrofem, progestan 200mg vajinal, coraspirin, prolutex 25 mg igne, frednol, folibol kullanacağım

progestan fitil kullınıyorum sabah akşam 2 adet 1 saat uzanıyorum kalktıktan sonra gün içinde ilacın akması normal mi?

Merhaba,
Ben tüp bebek tedavisine 4 ekim Cuma günü
başladım, ilk tüp bebek denemem olacak, doktor, FAMERA, 4 KUTU GONAL F, 5 KUTU CETROTIDE, 1 KUTU OVİTRELLE iğneleri verdi.
Sabah dokuzda Cetrotıde, aksam altıda Gonol F iğnelerini vuruyorum. Citrotıde pazartesi sabah bitecek bundan sonra doktor başka ilaçlar veriyor mu yoksa yumurta toplama işlemimi olacak artık.
Birde idrar yolu enfeksiyonu olmuşum doktor idrar yolu enfeksiyonu için ilaç yazamam bu aşamada bol bol su iç dedi, idrar yolu enfeksiyonu tedavi sürecini olumsuz olarak etkiler mi acaba

Merhaba. Yumurtaların ne zaman uygun boyuta gelirse toplama işlemi o zaman olucak. Eğer ilaçların bittiği halde yumurtaların uygun boyuta gelmediyse iğnelere devam ettiricek. Uygun boyuta geldiyse yumurtaları toplamak için gün verir. İdrar yoluyla rahim farklı o yüzden sıkıntı olucağjnı sanmıyorum

dondurulmuş çift embriyo transferime son 4 gün kaldı, tavsiyeleriniz var mıdır? öncesi ve sonrası için

dondurulmuş çift embriyo transferime son 4 gün kaldı, tavsiyeleriniz var mıdır? öncesi ve sonrası için
Öncelikle çooook güzel sonuçlar alın. Çok kasmayın kendinizi bütün gün yatmayın bana ağır iş yapmayın ama günlük hayatınıza devam edin dedi doktorum gün içinde yemeğimi yapıyorum, kendimi yormadan devam ediyorum, bol su tüketin kahvaltıda yumurta avokado muakkak yiyorum, ara öğün olarak çiğ kabak çekirdeği çiğ fındık çiğ badem yiyorum, paketli gıdaları, çay ve kahveyi en azından sonuç alana kadar ara verdim

Kızlar merhabalar, bende eylülün 28. De 5. Gün embriyosu transferi oldum taze transfer ama tutmadı maalesef, ikinci transfer için reglimin bitiminde doktora gideceğim .Şuan 2.günümdeyim reglimin . dondurulmuş transfer olacak bu sefer aslında ilkinde 7. Gün silik çıkmıştı idrar testim ama 3 gün sonra kanda çıkmadı tutunamadı sanırım. Umarım bu ay transferim olur tutar. Geçen yıl bu ayda doğal yoldan gebe kalmıştım ama bebeğimin kalbi durdu 8,5 haftalıkken kürtaj oldum. İnş önümüz günlerde güzel haberler alırım. Rabbim herkesin gönlüne göre versin sağlıklı sıhhatli gebelik ve evlat nasip etsin

1 Ekim'de transfer oldum 2. Tüp bebek denemem bugün kan verdim normalde pazartesi günü vermem gerekiyordu 2 gündür çok hafif kanamam oluyor. Beta test sonucum 122 çıktı hemşiremle paylaştım 10. Güne göre çok iyi sonucun çıkmış dedi o kadar şaşırdım o kadar mutlu oldum ki merak ettiğiniz soru olursa yardımcı olabilirim.

Ayy maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 2. Tüp bebeğe ne kadar süre sonra başladınız? Benim doktorum adetim bittiği gibi gel dedi,

İnşallah sonucunuz güzel olur:) Transferiniz ne zaman ilk adetlemi yoksa ikinci adeti bekleyecek misiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…