💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Herkese merhabalar. Bana da bugün yumurta toplama işlemi yapıldı. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin. Tam iğnelerden kurtuldum derken daba yumurtamın toplandığı gün prolutex iğnesi verildi. Gördüğüm kadarıyla yumurta toplanır toplanmaz başlayan yok. Size de sormak istedim hangi gün başlanıyor genelde bu iğneye. İlk tüp bebek denememiz olduğundan pek tecrübem yok

Her dr un tedavisi ve kişiye göre tedavi farklı olabiliyor,ama yumurta toplama işlemi yapılan varsa bildiklerini yazar heralde.bende daha yumurta toplama öncesi iğneleri yapıyorum.2. Günüm bugün cuma kontrole gideceğim.benim de ilk tedavim bilmeyince süreç zor oluyor.Hepimizin süreci olumlu olur inşallah

Arkadaşlar yumurta toplama işlemi olanlar o gün gitmeden yaptığınız bir şeyler varsa paylaşır mısınız,yaşım ileri amh düşük yumurta az olur ve boş çıkar diye korkuyorum,inşallah yumurtalardan birkaç tane embriyo oluşur da 5.güne gelir dondurulur.en azından ilk defa da tutmazsa tekrar transfer için kolaylık olur

Ben yeme içmeye dikkat etmiştim. Özellikle herkes havucu çok öneriyordu günde bir tane yemeye çalışıyordum. Avokado ceviz gibi şeyler de faydalı tabii. Çay kahve tüketimini minimuma indirmiştim kahve hiç içmemeye özen gösterdim çayı da sınırlı içmiştim. Salam sosis vs uzak durdum hala da yemiyorum. Kabak çekirdeği içi omega içerikli şeyler yiyebilirsiniz bol yeşillik

Teşekkür edeeim dikkat edeceğim beslenmeye elimden geldiği kadar

D dnzzzzzz canım bugün transferin vardı dimi,nasilsin nasıl geçti merak ettim,hayırla sonuçlansın inşallah pozitif haberlerini almayı nasip etsin

Amin inşallah hepimiz için güzel sonuçlar olur
Kendini strese sokma rahat ol,dua oku dinlen sevdiğin birşeyler yap kendini oyala,düşünmemeye çalış,çok zor biliyorum ama ne yapabilirsen işte,inşallah çok güzel olacak ve mutlu haberler vereceksin canım bizlerede,Allahım bizleri de evlatlarımıza kavuştursun inşallah

12. Gün test yap demişti doktorum. Cuma günü test günüm oluyor. Lekelenmem var üç gündür sürüntü şeklinde tutunma lekesi mi değil mi muallakta kaldım.
Iyi düşünelim iyi olsun canım,gönlünü ferah tut,cuma da inşallah güzel haber vereceksin bizlere de ❤

Benim de düşük amh. Ben 1 ay öncesinden vitamin takviyesine başlamıştım. Haftada 1 mutlaka balık yemeye dikkat ediyordum. Bol bol yeşillik, kahvaltıda mutlaka 1 yumurta, ceviz, bazen avokado yemeye özen gösterdim. Beyaz ekmeği kestim. Onun yerine 2 dilim kepekli ya da tam buğday ekmeği yedim. Bakliyat yemekleri yedim. Sonucunda o ay 10 tane yumurta göründü 8i toplandı 4ü döllendi 2tanesi 5. Güne ulaştı. 1 tanesini transfer ettiler. Diğerini de 6. Donduracaktik fakat gelişimi durdu.

Teşekkür edeeim bilgiler için elimden geldiği kadar uygulamaya çalışacağım,siz yeni mi transfer oldunuz,insallah bebeginiz size tutunur ❤

Amin canım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…