💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Ben de ilaçlara tekrar başladım. Eylül ayında gonal-f 225 vurmuştum 7 kez , sonra çatlatma iğnesi. İğnelere başlamadan önce solda 7 sağda 1 folikül göründü. Ama Opuda 1 yumurta toplanabildi. O da döllenmedi yani transfer aşamasına bile geçememiştik. Dün adet oldum , bugün doktora gittim. 4 kez , 2 toz + 1 su pergoveris yapacağım. Solda hiç folikül yok , sağda 3 tane gördü. Ama bu defa cumartesi günü kontrolde 3ten daha az yumurta görürse iptal edeceğiz tedaviyi. Çok üzülüyorum. Maddi ve manevi olarak 2. Denemede bile çökmüş vaziyetteyim. Allah hepimize kolaylıklar versin , güzel olanı, kalbimizden geçeni versin.

Ben de bugün transfer oldum arkadaşlar insalalh hepimiz için sonuçlar olumlu olur
Hayırlı olsun cnm rabbim kucağına en kolaylıkla nasip etsin inşallah cnm. Kaçıncı gün embriyosuydu kaç tane koyuldu.
Bende ptesi 14 Ekim'de transfer olacağım kismetse

Amin inşallah benim 5.gun embriyoyu idi bir tane koydurdum ikinci bebek için 2018de bir oğlum dünyaya geldi şimdi dondurulmuş olarak yaptirdim

Hanımlar transfer gunu harıc 6. Gunum dayanamadım hcg verdım ve sonuc negatıf 0.1 ılaclara yıne de devam edecegım ve test tarıhınde tekrar kan verecegım

Kaç aydır ertelendi hastane kaynaklı.bakalim ekimde başlayacağım inşallah.amh düşük baskılama yöntemiyle yapacağız dedi dr.insallah hepimizin süreci olumlu olur.🙏
Merhaba, baskılama için ne yaptırdılar? Bende de asenkron olduğu için bir önceki adetin 18inci gününde Lucrin 3.75 verdiler ve Ekim adeti ile ilaçlara başladık. Bugün ilaçların 6ıncı günündeyiz ama yumurtalıklar biraz yavaş tepki veriyormuş. Acaba uzun protokolden (baskılamadan) dolayı mı diye benzer protokolü uygulayanlara sormak istedim. Umarım herkesin süreci olumlu sonuçlanır, size de kolaylıklar diliyorum.

Benim maalesef döllenme olmamış bugün görüşme yaptık. Biraz düşünme sürecimiz olacak tekrar denemek için korkularım var.
Hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız kucağınıza alırsınız
Çok üzüldüm bu hayal kırıklığını yaşamış olduğunuz için. Size bir açıklama yaptılar mı bu sonuç ile ilgili? Bizim de ilk denememizde hiç döllenme olmamıştı. Ne hissedeceğimizi bilememiştik şaşkınlık üzüntü hayal kırıklığı herşey birarada. Eşimin sonuçları pek iyi olmadığı için demişlerdi. Ardından eşim impryl e başladı, takip eden 2 denemede 1 er döllenme oldu ama 5inci güne gelindiğinde yavaş büyüyen embriyo ve yine de transfer edildi ama olumlu olmadı. Sonuç olarak spermden dolayı mı yumurtadan dolayı mı, pek bilgi sahibi olamadık. Size bir bilgilendirme yaptılar mı diye sormak istedim eğer paylaşmak isterseniz.

Merhaba, baskılama için ne yaptırdılar? Bende de asenkron olduğu için bir önceki adetin 18inci gününde Lucrin 3.75 verdiler ve Ekim adeti ile ilaçlara başladık. Bugün ilaçların 6ıncı günündeyiz ama yumurtalıklar biraz yavaş tepki veriyormuş. Acaba uzun protokolden (baskılamadan) dolayı mı diye benzer protokolü uygulayanlara sormak istedim. Umarım herkesin süreci olumlu sonuçlanır, size de kolaylıklar diliyorum.
Merhaba,adetin 16.günü gonapeptly iğneye başladım 12 tane verdi bugün 5.gündü.10.gün gel bir bakalım dedi.benimde süreç yeni nasıl olacak bilmiyorum.bende amh düşüklüğü var ondan verdi heralde.cok bir açıklama da yapmadılar.insallah hepimizin süreci olumlu olur.bende kolaylıklar dilerim 🤲

• Beğen
Reactions: PKR
Hanımlar transfer gunu harıc 6. Gunum dayanamadım hcg verdım ve sonuc negatıf 0.1 ılaclara yıne de devam edecegım ve test tarıhınde tekrar kan verecegım
Devam et tabi canım erken vermişsin ya çıkmayabilir.test tarihinde yine verirsin.moralini de bozma.bu sürece girdik sonuç ne okursa olsun sabredeceğiz.cok okudum burda sonradan pozitif olan

Devam et tabi canım erken vermişsin ya çıkmayabilir.test tarihinde yine verirsin.moralini de bozma.bu sürece girdik sonuç ne okursa olsun sabredeceğiz.cok okudum burda sonradan pozitif olan
Tesekkurler canım sukur moralım asırı bozulmadı aukur kı bır tane verdiler yani suankı cocugumu transferın 7. Gununde ogrenmıstım onun ıcın pozıtıfe donusme ıhtımalı olmasıyla bırlkte olumsuz dusunuyorum ınsaallah aızlerın kucakları bos kalmasın ❤️

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani 22 gün önce kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama hala kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum

Arkadaşlar tüp bebek tedavisi ile ikizlere hamileyim 11. Haftalıkken yani 22 gün önce kanamam oldu hemen acile gittim sonra sabahı doktorumada gittim bi kaç gün sonra başka doktorada gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok dediler ben günde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vuruyorum zaten ilaç kullanıyorsun yapacak bir şey yok deyip eve yolladılar düşük olacaksa olacak dediler 1 hafta koyu kırmızı koyu kahverengi kanama oluyordu pazartesi gece bu kanama sulu şekilde yoğun kırmızıya döndü doktora gittim bebekler yaşıyor kanama alanı yok ilaçlarına devam deyip eve yolladı ama hala kanamam durmuyor bebeklerimi kaybedeceğim diye çok korkuyorum
Bebeklerde bısı yok dıolar ama sorunu da çözmeleri gerekmez mı ınsaallah sela okunuypr burda bu gece hurmetıne şifa bulursunuz bebıslerınızı de saglıkla alırsınız kucagınıza 🤲🏻

X