💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Ayy maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤗🤲 2. Tüp bebeğe ne kadar süre sonra başladınız? Benim doktorum adetim bittiği gibi gel dedi,
Allah razı olsun ben Şubat'ta olmuştum işlerim felan çıktı o yüzden bu kadar sonra yaptırdım ama doktorumda bekleme konusunda bişey dememişti. Ama adetin 2. Günü tedaviye başlanıyo bittikten sonra neden çağırdı ki

Merhaba arkadaşlar,ekim ayı tüp bebek sürecine başlayacak olanlar,bu zorlu sürecimizi birbirimizle paylaşıp,destek olalım,Allahın izniyle pozitifleri görürüz inşallah.Bu süreçte nasıl beslenmeli,nelere dikkat etmeli,stresimizi nasıl en aza indirebiliriz önerilerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım.Bu süreçte olan tüm arkadaşlarım,hepimiz için sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşmamız dileğiyle🌼

Arkadaşlar tabloya bilgilerini girmek isteyenler @ ile beni ekleyerek bilgilerini yazabilir.Hepimizin süreci inşallah olumlu olur 🤲

Anne adayıYaşEmbriyoTransfer
Tarihi
Test
Tarihi
Sonuç
🤰🏼🐣
Neevra Neevra 39
@varbirhayalimiz2 27105.10.202416.10.2024

Arkadaşlar tabloyu ilk sayfaya yaptım,bilgilerinizi @ ile adımı etiketleyip bilgilerinizi yazmanız yeterli 😊

Allah razı olsun ben Şubat'ta olmuştum işlerim felan çıktı o yüzden bu kadar sonra yaptırdım ama doktorumda bekleme konusunda bişey dememişti. Ama adetin 2. Günü tedaviye başlanıyo bittikten sonra neden çağırdı ki
Biliyorum canım bana adetim bitince dedi gel. Yani dondurulmuş embriyom var ilki tazeydi ya bence rahmime bakacak kalınlığına filan ben öyle düşünüyorum sonra uygun olduğu zaman transfer yapmak için. Takip yapacak gibi geldi bana. Belki rahim kalınlaştırma için iğne filen veriri. Bakalım göreceğim :) benimde geçen kasım ortası kaybım olmuştu doğal yoldan gebeydim 8,5 haftada kalbi durup kürtaj oldum. Sorma biraz dinlendim hah filen de çekildim 7 ay denedim olmayınca tüp bebek yapalım dedim geç kalmayayım diye. Bakalım inş ikinci transferim hayırlı sağlıklı sonuç bulur.

Merhaba arkadaşlar,ekim ayı tüp bebek sürecine başlayacak olanlar,bu zorlu sürecimizi birbirimizle paylaşıp,destek olalım,Allahın izniyle pozitifleri görürüz inşallah.Bu süreçte nasıl beslenmeli,nelere dikkat etmeli,stresimizi nasıl en aza indirebiliriz önerilerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım.Bu süreçte olan tüm arkadaşlarım,hepimiz için sağlıklı hayırlı evlatlara kavuşmamız dileğiyle🌼

Arkadaşlar tabloya bilgilerini girmek isteyenler @ ile beni ekleyerek bilgilerini yazabilir.Hepimizin süreci inşallah olumlu olur 🤲

Anne adayıYaşEmbriyoTransfer
Tarihi
Test
Tarihi
Sonuç
🤰🏼🐣
Neevra Neevra 39
V varbirhayalimiz2 27 105.10.202416.10.2024
nilnec nilnec 35 02.10.202414.10.2024
D dnzzzzzz 215.10.2024
S Susue 29 109.10.202419.10.2024
Emel 35 08.10.2024 18.10.2024

Neevra Neevra merhabalar canım tablo guncellemesi bugun transfer gunum 1 embriyo idi sonuc negatif kalanlardan hayırlı haberler alalım ınsaallah ılk adetımle bır transfer daha yapacagız sorun cıkmazsa kasım ayına transfer oluyorum☺️

Neevra Neevra merhabalar canım tablo guncellemesi bugun transfer gunum 1 embriyo idi sonuc negatif kalanlardan hayırlı haberler alalım ınsaallah ılk adetımle bır transfer daha yapacagız sorun cıkmazsa kasım ayına transfer oluyorum☺️

Inşallah sorun çıkmaz canım kasım ayında transferin gerçekleşir,hepimiz için hayırlısı olsun inşallah🤲🌼

X