💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Merhabalar
Ben de bu zor, sabır isteyen süreçteyim. 42 yaş amh 0.77 bugün yumurta toplamaya girdim. Muayenelerde 3 taneydi. Bugün işlem öncesi muayenede 1i küçülmüştü. 2taneden biri de boş çıktı. Kalan tek yumurtam altın yumurtadır umarım. Embriyo pgt ye gidecek. Onu bekleyecek olmak çok sabırsızlandırıyor. İki çocuğum var, ikinci evliliğim eşimde hiç bir sorun çıkmadı. Benim yumurta rezervi ile ilgili. İki doğumumda da öncelerinde ikişer kaybım var pgt ye bu sebeple gidecek.
Yorumlarınızı okudum yumurta sayılarını, sonra kayıpları okuyunca biraz moralim bozulmadı diyemem. Allah'ım hepimizin emeklerini ödüllendirsin güzel haberler alalım.

Merhabalar
Ben de bu zor, sabır isteyen süreçteyim. 42 yaş amh 0.77 bugün yumurta toplamaya girdim. Muayenelerde 3 taneydi. Bugün işlem öncesi muayenede 1i küçülmüştü. 2taneden biri de boş çıktı. Kalan tek yumurtam altın yumurtadır umarım. Embriyo pgt ye gidecek. Onu bekleyecek olmak çok sabırsızlandırıyor. İki çocuğum var, ikinci evliliğim eşimde hiç bir sorun çıkmadı. Benim yumurta rezervi ile ilgili. İki doğumumda da öncelerinde ikişer kaybım var pgt ye bu sebeple gidecek.
Yorumlarınızı okudum yumurta sayılarını, sonra kayıpları okuyunca biraz moralim bozulmadı diyemem. Allah'ım hepimizin emeklerini ödüllendirsin güzel haberler alalım.
Merhaba,inşallah dediğiniz gibi altın yumurtadır,süreciniz olumlu sonuçlansın inşallah.yumurtaniz döllenir 5.güne gelsin ve tutunsun 🤲

Merhabalar
Allah hepimize en hayırlısını versin insallah arkadasim. Bir umuda tutunmak değil mi hepimizi ayakta tutan. Umarım her şey yolunda gider sen kalbini ferah tut🙏🏼

Merhaba az önce aradılar yumurta döllenmemiş ama yarına kadar bekleyelim geç de olabilir dendi. Moralim çok bozuldu. Geç döllenme olan var mı hiç başına gelen var mı acaba? Umutlarım tükeniyor galiba

Merhaba az önce aradılar yumurta döllenmemiş ama yarına kadar bekleyelim geç de olabilir dendi. Moralim çok bozuldu. Geç döllenme olan var mı hiç başına gelen var mı acaba? Umutlarım tükeniyor galiba
üzülme lütfen, bir daha denersiniz allaha sukur 2 evladın var onlara sarıl sımsıkı. 32 yasındayım, amh'ım 0.18. gecen ay basladık tedavıye 2 yumurtam vardı 2sı de bos cıktı ama doktor üzülmek yok denemeye devam edıcez dedı. senın de aynı sekılde denemeye devam edıcez bak en azından canlı yumurtan oluyor bak daha umıtlı bı durum aslında üzülme

Ben cumartesi opu oldum, pazar aradıklarında 4 tanesi döllendi, 2 tanesi de geç döllenme olabilir takip edeceğiz dediler. Geç döllenen embriyolar %30 ihtimalle sonradan normal gelişim gösterebiliyorlar dedi. Bugün aradıklarında o 2 taneden biri döllenmişti, yani 5 embriyo takipte dediler. Yani ihtimal çok yüksek olmasa da var üzülmeyin. Kaliteliyi bulana kadar uğraşacağız elden ne gelir ki.

Ben cumartesi opu oldum, pazar aradıklarında 4 tanesi döllendi, 2 tanesi de geç döllenme olabilir takip edeceğiz dediler. Geç döllenen embriyolar %30 ihtimalle sonradan normal gelişim gösterebiliyorlar dedi. Bugün aradıklarında o 2 taneden biri döllenmişti, yani 5 embriyo takipte dediler. Yani ihtimal çok yüksek olmasa da var üzülmeyin. Kaliteliyi bulana kadar uğraşacağız elden ne gelir ki.
Teşekkür ederim bu biraz moral oldu bana. Benim tek yumurta olduğu için ihtimalim düşük biliyorum ama insan ümide tutunmak istiyor. Herkesin süreci olumlu sonuçlanır inşallah

üzülme lütfen, bir daha denersiniz allaha sukur 2 evladın var onlara sarıl sımsıkı. 32 yasındayım, amh'ım 0.18. gecen ay basladık tedavıye 2 yumurtam vardı 2sı de bos cıktı ama doktor üzülmek yok denemeye devam edıcez dedı. senın de aynı sekılde denemeye devam edıcez bak en azından canlı yumurtan oluyor bak daha umıtlı bı durum aslında üzülme
Desteğiniz için teşekkür ederim. Sizin de en yakın zamanda olumlu sonuç almanızı dilerim.

Teşekkür ederim bu biraz moral oldu bana. Benim tek yumurta olduğu için ihtimalim düşük biliyorum ama insan ümide tutunmak istiyor. Herkesin süreci olumlu sonuçlanır inşallah
Toplanacak yumurtanız çıkıyorsa umut vardır:)) Sadece yaş 40 üstü olduğu için belki siz istatistiksel olarak 30 küsür yaş birine göre daha fazla denemek zorunda kalacak olabilirsiniz, baştan bu kafada olursanız belki süreç daha kolay olur. Maddi imkan varsa sonuna kadar zorlayın inşallah olacaktır:)

Beni de az önce aradılar 22 yumurtadan 13 ü olgun çıkmış 6 tanesi kaliteli döllenmis dediler bugün 1. Gün 3. Günde tekrar arayacaklarmıs bilemedim iyi mi kötü mü

İlk iki çocuğunuz doğal mı oldu yoksa tüp bebek mi?
Doğal oldu ama onlarda da ilki öncesinde iki boş gebeliğim oldu. İkincisinden önce de iki kaybım oldu biri kendi düştü biri 14 haftada kalbi durdu. Ama iki çocuğum da sağlıklı kendiliğinden oldu.
Bu aralardaki kayıplardan dolayı embriyo tutunursa pgt olacak şekilde plan yapıldı.

Benimde sanırım haftaya transfer olacak. Geçen hafta 2. kontrole gittim ilk gittiğim de rahmim de birşey yoktu geçen hafta doktor beyaz birşey gördü rahim gölgesi de olabilir sıvı da olabilir dedi inşallah sıvı değildir net olmak için yarın tekrar çağırdı eğer birşey çıkmazsa haftaya transfer olacak ama hala net gün demiyor zaten heyecanlıyım 18 günlük süreç dedi Temmuzdan beri bekliyorum sebebsiz rahim dinlendirme sebebiyle 😔 Kızlar dua edin yarın sın kontrol olsun estrofem başladım en son rahim 7,5tu. Hafta sonu vereceğiz dese hemen kabul ederim o kadar istiyorum artık 🫠 Ekim ayı transferini bekleyen güzel anneler için umut olsun 🪽🪽

Merhaba arkadaslar umarım herkesin bu süreci olumlu geçer daha az stresle geçer
Yaş 35 2021 ılk taze tup bebek deneyımim olumlu sonuçlandı 2.5 yasında erkek evladım var
yarın da 2. Deneyımım dondurulmuş embriyo transferi gercekleştirilecek bır sorun çıkmazsa
Dua isterim sizlerden hayır olana gönlümüz razı olsun inşaallah 🤲🏻🤲🏻

Merhabalar
Benimde 5 ekim cumartesi hayırlısıyla transferim olacak. 5. Gün embiryosu pgt yapıldı. Dualarınıza beni de ekleyin lütfen. Yaşım 34 bu 2. Denemem 2023 yazında 11 olgun yumurtalar 5 . Güne gitmemişlerdi. Bende artık bebeklerim kucağıma almak istiyorum

Benimde 5 ekim cumartesi hayırlısıyla transferim olacak. 5. Gün embiryosu pgt yapıldı. Dualarınıza beni de ekleyin lütfen. Yaşım 34 bu 2. Denemem 2023 yazında 11 olgun yumurtalar 5 . Güne gitmemişlerdi. Bende artık bebeklerim kucağıma almak istiyorum
İnşaallah hakkınızdaki hayır evladınızı once bedenınizi sonra dunyanızı paylaşırsınız hayırsızları hayra dondurecek guc mevlamdadır nasıp gorsun ınsallah

X