💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Transfer hazırlığını demiyorum, transferden bir ay önce coraspin kullanan var mı, benim pıhtılaşmaya yatkınlık çıktı doktor şimdiden kullan dedi ekim sonu gibi transfer olacağım hayırlısıyla

Günaydın kızlar🌸 sabah aradılar 6 yumurtamdan 4’ü döllenmiş. İlla 5.günü bekleyecek misiniz yoksa sayı az olduğu için 3.gün dondurma ihtimali var mı dedim. Gidişata göre karar verilecekmiş, pgt için biyopsi alabilmek için 5.günü bekliyoruz normalde ama duruma göre 3.gün de dondurabiliyoruz dedi.
Picsi diye bir yöntem kullanmışlar dölleme için, sanırım şansı biraz arttırıyormuş. Bakalım, merakla yarını beklicem.

Günaydın kızlar🌸 sabah aradılar 6 yumurtamdan 4’ü döllenmiş. İlla 5.günü bekleyecek misiniz yoksa sayı az olduğu için 3.gün dondurma ihtimali var mı dedim. Gidişata göre karar verilecekmiş, pgt için biyopsi alabilmek için 5.günü bekliyoruz normalde ama duruma göre 3.gün de dondurabiliyoruz dedi.
Picsi diye bir yöntem kullanmışlar dölleme için, sanırım şansı biraz arttırıyormuş. Bakalım, merakla yarını beklicem.
Ayy hayırlı olsun canım inşallah hepsi bebek olur güzel haberlerini bekliyoruz ne zaman arayacaklar bidaha

Gunayııınnn ne güzel haber bu çok sevindim inşallah 4ü de çok sağlıklıdır 5.güne gelsinler inşallah.yarinda güzel haberler alman dileğiyle

Hadi bakalım inşallah böyle devam eder canım

Gunayııınnn ne güzel haber bu çok sevindim inşallah 4ü de çok sağlıklıdır 5.güne gelsinler inşallah.yarinda güzel haberler alman dileğiyle
Çok sağolun🥰 biraz korkuyorum çünkü ilk denememde de döllenme olmuştu ama 3.günden sonra yavaşlamışlardı. İnşallah artık olur iyi kalite.

Sabah arayacaklar diye gözüme uyku girmedi 7de ayağa dikildim, rüyamda da saçmasapan şeyler gördüm. İnstagramda takip ettiğim bi embriyolog vardı, güya onunla komedyen Gökhan Ünver tüp bebekle ilgili konuşup kavga ediyolar. Ben de Gökhan Ünver’e sizi takibi bırakıyorum bilmediğiniz konularda konumşayın diyorum😅😅 ay gerçekten iyi değiliz artık😬

Kan sulandırıcı neden vermedi acaba benimde tahmini 14 ü transfer günoyoe bir problem görmemiş olabilir

Kan sulandırıcı neden vermedi acaba benimde tahmini 14 ü transfer günüm
Önemli yle bjr problem görmemiş olabilir cnm bence Çarşamba günü verebilir kan değerlerine Göre diye tahmin ediyorum. Hatta bazilarina iğne bile veriliyormuş transfer den 3.5 gün önce duymuştum. Bakalım ne olacak herkesin vücudu süreci farklı. Allah'ım emeklerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda en kolaylikla bizde tadalim bu duyguyu inşallah

Önemli yle bjr problem görmemiş olabilir cnm bence Çarşamba günü verebilir kan değerlerine Göre diye tahmin ediyorum. Hatta bazilarina iğne bile veriliyormuş transfer den 3.5 gün önce duymuştum. Bakalım ne olacak herkesin vücudu süreci farklı. Allah'ım emeklerimizin karşılığını versin inşallah tez zamanda en kolaylikla bizde tadalim bu duyguyu inşallah
Ay inşallah sen o zaman sadece hap kullandın bu süreçte çarşamba günü iğne verebilir bence

Ay inşallah sen o zaman sadece hap kullandın bu süreçte çarşamba günü iğne verebilir bence
Yumurta toplama sırasında çok ilaç kullandım gonalf 900 menopur vs vs. Yumurtalar toplandı sadece antibiyotik kullandım enfeksiyon olmasın diye. sonrası hiçbir şey kullanmadım 2 ay dinlendim gerçekten çok iyi geldi vicudum rahatladı kötü hormonları attı şişliği indi. 2 ay sonra adetin 2. Gunj gittim estrofeme başladim 5 gündür kullanıyorum işte Çarşamba belli olacak transfer günü falan. başka ilaç vercekmi yoksa böyle mi devam edeceğim bilmiyorum

X