💞 2024 EKİM AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI 🤰🏼🤲🐣💞

Merhaba az önce aradılar yumurta döllenmemiş ama yarına kadar bekleyelim geç de olabilir dendi. Moralim çok bozuldu. Geç döllenme olan var mı hiç başına gelen var mı acaba? Umutlarım tükeniyor galiba
Umutların tükenmesin lütfen,geç döllenir inşallah,öyle olmasa bile birdaha denersin

Beni de az önce aradılar 22 yumurtadan 13 ü olgun çıkmış 6 tanesi kaliteli döllenmis dediler bugün 1. Gün 3. Günde tekrar arayacaklarmıs bilemedim iyi mi kötü mü
Iyi tabi canım 6 tane kaliteli ve döllenmiş.masallah.5.güne gelsinler sağlıkla inşallah

Transferin hayırlı olsun inşallah canm 🤲 bol bol dua et canm Allah gönlündekini nasip etsin inşallah ☺️

Hayırlısı olsun canim ilk güzel haber senden gelecek insallah beklemedeyiz☺️🙏🏼
Tesekkurler hanımlar sızınde transfer gununuzu ve guzel sonuclarınızı beklıyor olacagım rabbım herkesın hakkındaki hayrı evlat sahıbı olması yonunde versın inşaallahh 🤲🏻

Benim maalesef döllenme olmamış bugün görüşme yaptık. Biraz düşünme sürecimiz olacak tekrar denemek için korkularım var.
Hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız kucağınıza alırsınız

Arkadaşlar transfer hazırlığımda kullanmak üzere Climara bant , Estrofem acil ihtiyacım var. Elinde tedavisinden kalan arkadaşlar yardımcı olun lütfen. Sgk dan alma hakkımın süresi var.İstanbul önceliğim

Benim adetim 2 gün erken geldi pazartesi kan verip transfer hazırlığına baslıyoruz. Muhtemelen carsamba veya perşembe de histeroskopi oluyorum. Heyecanlandım gerildim strese girdim açıkçası bir tuhaf oldum. Çok fazla duyguyu biran da yaşıyorum şuan. Allahim yardimcimiz olsun elimizi boşa çıkarmasın insallah.
Merhaba ben estrofeme başladım inşallah sorun olmazsa 12 gün sonra transfer olacak fakat tutunmazsa veya düşük olursa histereskopi olacakmışım siz oldunuz mu olduysanız bilgi verir misiniz işlem hakkında ve niçin size histereskopi dediler inşallah hepimiz sağlıcakla kavuşuruz 🥰🐣

Kızlar bende bugün başladım hazırlığa 🙏
Estrofem ve coraspin kullanıcam ayın 9 una kadar tahmini transfer günü de 14 Ekim dedi doktorum 🙏 sizler ne dırumlardasınız bana yakın olanınız varmı birlikte takip edelim 🤍
Merhaba ben 24 eylüle basladim estrofem ve coraspine kontrolum 8 ekimde progesterona bakilacak transfer kac gün sonra olur acaba

Benim maalesef döllenme olmamış bugün görüşme yaptık. Biraz düşünme sürecimiz olacak tekrar denemek için korkularım var.
Hepinizin hakkında hayırlısı olsun inşallah güzel haberler alırsınız kucağınıza alırsınız
Düşün tabi Hem vucüd hem beyin olarak dinlenmiş olursun canım.nasipten ötesi yok.belkide o gün için zaman şimdi değildir,bunları söylemek yada duymak kolay değil bizler için,ama bizimde sınavımız bu arkadaşım,kendini üzme lütfen,inşallah hepimiz için geleceği gün yakın olsun 🤲

Benim de 4 ekimde bir sorun çıkmazsa kontrol ve iğnelere başlayacağım,dün ilaçları buldum binbir zahmetle,çok zor buldum ilaçları,raporlu olduğu halde 11 bin tuttu oda şimdilik,yumurta toplama için kullanacağım iğneler,belki diyorsunuzdur ne kadar iyi diye,ama inanın ki olmayınca çok para,transfer hazirligindakiler ne kadar tutar acaba,Allahım ilk seferde olur inşallah,ikinciyi deneyecek maddi gücüm de çok zor,Allah hepimize bu süreçte yardımcı olsun maddi manevi inşllah 🤲

Benim de 4 ekimde bir sorun çıkmazsa kontrol ve iğnelere başlayacağım,dün ilaçları buldum binbir zahmetle,çok zor buldum ilaçları,raporlu olduğu halde 11 bin tuttu oda şimdilik,yumurta toplama için kullanacağım iğneler,belki diyorsunuzdur ne kadar iyi diye,ama inanın ki olmayınca çok para,transfer hazirligindakiler ne kadar tutar acaba,Allahım ilk seferde olur inşallah,ikinciyi deneyecek maddi gücüm de çok zor,Allah hepimize bu süreçte yardımcı olsun maddi manevi inşllah 🤲
Kac kutu gonalf aldınız sadece gonalf ler mi 11 bin tuttu

Bende çok zor bulmustum igneleri hele raporlu alicam dedigimde cogu eczane limitim dolu diyordu eczaci odasini arayarak ögrendim raporlu olarak alabilecegim eczaneleri

Transferde ki ilaçlar okadar tutmuyor canım korkma.
Bende raporlu 6 bin ödemiştim sana cok iğne verdiler sanırım.

Bende çok zor bulmustum igneleri hele raporlu alicam dedigimde cogu eczane limitim dolu diyordu eczaci odasini arayarak ögrendim raporlu olarak alabilecegim eczaneleri
Biz ilk raporlu denemede bulamamıştık ertelenmişti.
Daha önceki denemelerde hiç rapor kullanmadık bilmiyoduk. Sonrasında arastırdık bi eczane bulduk zeynepkamil hastanesi karşısında oradan temin ettik. Bu denemede de bir telefonla gelin alın dediler içeri girip cıkmamız 2 dakka sürmedi.
İnfertilitede kota yokmuş bilerek vermek istemiyorlarmiş inceleme olayları cok oluyormuş parayı hemen alamadıkları için filan.

X