2024 Ekim ayı Transfer hazırlıkları ve transfer bekleyenler 💙💓

kirazcik

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2024
20
21
30
22 Ağustos OPU işleminden sonra tatlı bekleyiş içindeyim. Güzel heyecanlı bekleyiş icinde olanlar var mi

Ben... temmuz da opu oldum eylul de doktorum yok ve ekim de transfer hazırlığına başlıyoruz kismetse. Sizin yaş kaç,kaçıncı gün embriyosu olacak ve kaçıncı deneme?

Ekim de bizden başka transfer olacak kimse yok mu ?

Selamlaaarr, ben de tedaviye yeni başladım bugün üçüncü günüm ne zaman transferim olur bilmiyorum ama size katılmak istedim
Senin için hangisi hayırlı ise Rabbim o tedaviyi devam ettirsin kimine taze transfer olur kimi ben gibi 2. Regl i bekler. Rabbim bekleyislerimizi çabalarımızi kolay yoldan hayırlısıyla güzel haberlerle sonuçlandırsın inşallah 🤲🏻🙏🏻

Bu ay histeroskopi operasyonum var nasipse tahmini olarak benimde Ekim ayında transferim olacak.
Bende histeroskopi olacağım transfer öncesi ama hepsi ekime denk gelecek muhtemelen çünkü 30 Eylül beklenen adet tarihim. Siz neden histeroskopi olacaksınız.

Kaçıncı gun embriyosu transfer olacaksınız

Selamlaaarr, ben de tedaviye yeni başladım bugün üçüncü günüm ne zaman transferim olur bilmiyorum ama size katılmak istedim
Merhabalar, bende 9 eylülde tedaviye başladım, ilk tüp bebek deneyimim. Hem çok korkuyorum hem de çok heyecanlıyım. 2 adet yumurtam var ve 40yaşındayım. Yarın sabah kontrolüm var.

Merhabalar, bende 9 eylülde tedaviye başladım, ilk tüp bebek deneyimim. Hem çok korkuyorum hem de çok heyecanlıyım. 2 adet yumurtam var ve 40yaşındayım. Yarın sabah kontrolüm var.
ben de 11 eylülde basladım tedaviye, 2 yumurtam var, ılk denemem, 32 yasındayım, amh'ım dusuk. bugun kontrolum vardı yumurtalar guzel buyuyor dedı persembe tekrar kontrolum var belkı havuz yöntemi yapabılırmısız persembe karar verilecek herhalde ne olacağına

Hayirlisi olsun insallah güzel yumurtaların ve kaliteli embriyolarin oluşur. Nerde tedavi görüyorsunuz.

X