Tüp bebek Transfere hazırlık

Bu da daha önceden. Yazıklar olsun bu siteye vay toğlutler

" kadınlar kulubü sitesi kadar fitneci, kavgacı ve terbiye yoksunu bir topluluk hayatımda görmedim. böyle bir oluşum kesinlikle ya içerideki ağababa gibi takılan tiplerden temizlenmeli ya da kapatılmalı. bir şey demeye gör, hemen bir hakaret, alaycılık... "

"merhaba, kadınlar kulübü'ne üyeyim. konularda fazla özel hayatımla alakalı bilgiler verdim. açtığım konuların silinmesini istiyorum. sürekli iletişim kurmama rağmen sadece hesabım kapatılmış. bu konuda talebimi lütfen yerine getirin. açtığım konuları silin, kullanıcı adım laleben. "
Toğlut ne be?😂

Ayy cnm benim hayırlısı olsun Allah kucağımızi boş bırakmasın tammanina erdirsin Yoksa tek tek mi tuttu inşallah ikizdir? Şuan kaçıncı haftada sin cinsiyet belli mi?? Ayy çok heyecanlı ya. 🌹
Amin canım Allah isteyen herkese nasip etsin…
Açıkçası ikiz olmasından yana değildi gönlüm endişelerim vardı bu konuda ve Allahtan hayırlı olanı istedim ve bebeğimin bir tanesi tutundu bana çok şükür.Oğlum olacak nasipse şu an 6 aylık olduk🫠

Açıkçası ikiz olmasından yana değildi gönlüm endişelerim vardı bu konuda ve Allahtan hayırlı olanı istedim ve bebeğimin bir tanesi tutundu bana çok şükür.Oğlum olacak nasipse şu an 6 aylık olduk🫠
Oy oyy maşallah kuzuma Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bizeee dua et. Allah bize de nasip etsin en kolaylikla nasip etsin inşallah. İsmi belli mi paşanin

Oy oyy maşallah kuzuma Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canım bizeee dua et. Allah bize de nasip etsin en kolaylikla nasip etsin inşallah. İsmi belli mi paşanin
İnanın bu yolda olan herkese sürekli dua ediyorum inşallah sizde güzel haberleri en kısa zamanda alırsınız…Amin.
İsim konusunda karar veremedik henüz.

Yeni gördüm yorumunu canım masallah rabbim saglıcakla kucagına almanı nasip etsin bizede nasip etsin hayırlısıyla 🤲

Kızlar dünkü melonun laciverti gelmiş.
Belliki icine sindirememis başka hesaplarla çatmaya gelmiş. Hoş gelmişler diyelim mi?
Şikayet ettim o gelenide ceza aldı heralde neden bu kadar kalpleri kötü bilmiyorum benim düşüncem bu bir insan bu kadar kötü kalpli olamaz.daha çocugu yok istediği zaman olmadığında anne olmak istediği zaman olamadıgında anlar ancs umarım yasamaz bu durumu düşmanıma bile yasatmasın evlat acısını..

Canım öncelikle transferin hayırlı olsun benden 17 yumurta toplanmıştı geriye 2 embriyom kalmıştı ikisinide riske atmayıp 3. gün dondurdular.Çift embriyo transferi oldum ve transferden sonra hergün kabak çekirdeği yedim avakado haşlanmış yumurta bunları sürekli tükettim.Maydonoz yemem yasaktı.Onun haricinde yüksek yere uzanmam eğilmem kesinlikle yasaktı.
Doktorum bana sürekli yat demedi aksine evin içerisinde yarım saat aralıklarla 5-10 dk yürü yavaş yavaş dedi çünkü rahme kan akışının sağlanması bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyor dediler ve dediklerini yaptım çok şükür benim bebeğim bana tutundu dilerim sizinkide sımsıkı tutunur🌸❤️
Yani 2side cozunurken bozulma olmadı o halde çok guzel bana u mut oldu

Soru sahibi arkadaşla yumurta dollenme sayım aynı.4 u dollendi acaba 5.gune kadar kac tanesi gitti arkadaşımın.hic kalmazsa diye korkuyorum benim bir de dondurulacak

Şikayet ettim o gelenide ceza aldı heralde neden bu kadar kalpleri kötü bilmiyorum benim düşüncem bu bir insan bu kadar kötü kalpli olamaz.daha çocugu yok istediği zaman olmadığında anne olmak istediği zaman olamadıgında anlar ancs umarım yasamaz bu durumu düşmanıma bile yasatmasın evlat acısını..
Yasamayayinca anlamaz ama Allah bunu anlatmak için başka şeyle sınar emin ol. Sıradan bir konu olsa neyse ama bu çok ciddi ve hassas bir konu. Yeni gelen daha da tuhaf. Avukatlık yapmaya gelmiş galiba ama yanlış yerde yanlış zamanda

Yasamayayinca anlamaz ama Allah bunu anlatmak için başka şeyle sınar emin ol. Sıradan bir konu olsa neyse ama bu çok ciddi ve hassas bir konu. Yeni gelen daha da tuhaf. Avukatlık yapmaya gelmiş galiba ama yanlış yerde yanlış zamanda
bide gidip goguldan araştırma yapmış aklıyla bizim keyfimizi kaçırcak iyi zoruna gitmiş ama anlamış olduk😂

2 tane kaldı biri iyi biri orta kalite 3.gün taze transfer oldu bugun transferin 1. Günü 😐zaman hiç geçmiyor
Cnm benim seninle her şeyimiz aynı. Benimde 3. Gün 2.adet embriyo biri iyi kalitede biri orta tek farkımız benim donduruldu sen taze transfer. İnşallah senin güzel haberlerini alınca sıra bana da gelecek Allah'ın izniyle

bide gidip goguldan araştırma yapmış aklıyla bizim keyfimizi kaçırcak iyi zoruna gitmiş ama anlamış olduk😂
Herkes bir oldu persini çevirdik arkasında duran olmadı bide site sahibi engelledi o zoruna gitmiş. Bildiğin tarikaat mensupları gibi ya. Allah'ım akıl fikir verniss kullan diye. Buda bı hastalik çare arıyoruz. Başka haslik gibi normal birşey. Kendisi hiç girmesin hastaneye doktora Allah a yalvarsin dursun bakalım . Ama öyle düşünmüyor cahil cuheyla . Bıktık bunlardan etrafta çok türedi son zamanlarda

X