Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Kızlar merhabalar 20+3 deyim bende bugün tetenoz aşısı oldum sonrada ishal ve iştahsızlık başladı böyle olanlar var mı acaba aşının yan etkisi mi ?
Bi de demir ilacı kullanmama rağmen demirim düşük çıktı biraz canım sıkıldı normal mi

Tamam senin doğum tarihi belli oldu 30 Kasım Benimki de 10 Aralık

BANA doktorum üç ay biter bitmez goyno ferro sanol, omepa multivitamin vs var içinde, magnimore plus, d3k2 vitamin ve coraspin yazdı oda pıhtı ihtimaline karşı
Ya bana elenatal diye bir takviye onerdi eczaci,icinde magnezyum da var ekstra almana gerek yok dedi ama acaba ayri ayri mi tuketmek lazim?sanirim demir icin bayagi gec kaldim ben

Görümcem geçen sene 10 Aralıkta doğurdu kız 10 olmasın shjsjsb benden gördü aynısını yaptı falan der bir de hemen shhsjsj 13 iyi 13 Bizim tanışma yıldönümümüz 13.03 nikahımız 13.04 düğün 13.08 falan bu da 13.12 olsun

Püüüüü özenti seni görümcesine denk getirmiş püüüüü sldşşf

Belalın bu adam senin Ben zaten 9 mesaisine 9da gidemiyorum ki öncesinde işe gidip oradan geçeyim Ama öğleden sonra 15.00e aldıysam randevuyu 14.30da çıkıyorum sonra geri gelmiyorum. Doktor geç geldi beklettiler falan diyerek shdhjd

Nerden bakiyoruz dogum tarihine,usg kagidinda yazani mi sayiyorsunuz?
Yok uygulamalardaki tahmini doğum tarihine bakıyorum canım benim 7 aralık gözüküyor tabi 40 hafta dolarsa gerçi en son ultrosana göre 5 gün ilerdeydik öyle olursa 2 aralık olur bide 40 dan önce gelirse kasım olur doğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…